Luke Slater – Rozhovor.

1 . Práve si dohral, čo hovoríš na tunajšiu atmosféru a ľudí?
Je to tu dobré, dobré a zasa dobré. Fakt, páči sa mi tu. Hehe. ¼udia sú uvoľnení, takže ich nebolo ažké privies na určitý stupeň hudobného vzrušenia. Mám takých ľudí rád a je to pre mňa príjemné, že sa na moju hudbu tak bláznia. Vtedy viem, že hrám dobre.

2. Si na Slovensku po prvýkrát, ako si ho zhodnotil?
Áno, som tu prvýkrát – teda myslím. Je tu však sakramentsky dobre.

3. Kým si sa pripravoval na hranie, hral aj slovenský dj Oswald. Počul si hra aj nejakého iného slovenského dja?
Asi by som sa mal hanbi, ale poriadne som nikoho nepočul. SústreĎoval som sa na seba, koncentroval som sa na svoje hranie. Ale myslím, že nie je problém si ís niekoho po tomto rozhovore vypoču.

4. A koho si rád vypočuješ, keĎ hrá? Myslím tým, či máš nejakého obľúbeného dja?
Ja nemám nikoho takého. Rešpektujem však každého dja, pretože viem čo táto práca obnáša.

5. Navštívil si určite kopec zaujímavých krajín, kde sa ti najviac páčilo?
No, myslím, že to bolo Japonsko. Je to fakt skvelé miesto. ¼udia tam sú milí a hranie tam bolo úplný blázinec – blázinec v tom dobrom slova zmysle.

6. Ako vyzerá tanečná scéna u vás v Anglicku?
V posledných rokoch aj u nás zaznamenala obrovský rozmach. Lenže problém je v tom, že ľudia sú vyberaví. Dj ich musí zauja nielen hraním, ale aj pohybom a podobne. Ale mňa aj tak najviac zaujíma kontakt medzi mnou a jednotlivcom.

7. čo je pre teba výhodnejšie, hra v klube alebo na open
airy?

Je to obrovský rozdiel hra na open airy a hra v klube. Ja preferujem kluby. Tie sú u mňa na prvom mieste. Tam môžem cíti pozitívne vlny od tancujúcich a rovnaké vlny od nich prijíma. To ma ženie pri hraní dopredu.

8. Akú najhlúpejšiu otázku si kedy dostal pri interview?
Tých hlúpych bolo nespočetne veľa. Žiadna mi momentálne nenapadá. Ale raz som dostal otázku, ktorú pokladám za najzaujímavejšiu, ktorú sa ma kto opýtal. Pri jednom interview sa ma niekto spýtal, či som teplý. Ja som heterosexuál a úplne najlepšie pri tej otázke bolo, že vedľa mňa stála moja priateľka. Dobré, nie?

9. A čo by si povedal na záver našim čitateľom?
I´m with you guys!!! ChoĎte na party, lebo tie nás djov živia, neby vás, tak nežijeme. A verte tomu, že pre vás budem produkova len to naj. J

s Lukeom Slaterom sa rozprávala Ildikó

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*