Lucky Lucaso a Uwe Vaník.

LUCKY LUCASO

Jumping, Funky, Happy, Latino, Electro-Retro-House

Narozen: 09.11. 1973 v Praze, čR

Ve třech letech se přestěhoval do Valencie, Španělsko

15 let: začíná navštěvovat kluby ve Španělsku. Latino ovlivnilo nejen jeho hudební apetit, ale i jeho životní styl. Mezi kluby, ve kterých se převážně pohyboval patří Pacha, Space, Amnesia a Scandalo.

19 let: vrací se zpátky do Prahy, kde se soustředí především na klubovou taneční scénu. Záhy se dostává do povědomí široké veřejnosti nejen jako párty- osobnost, ale hlavně jako zpěvák, mistr ceremonií, komentátor, herec a model. Mezi filmy, ve kterých Lucaso předvedl své herecké umění patří např. Samotáři, Perníková věž, Děvčátko a další undergroundové role.

24 let: začíná organizovat vlastní párty, zpočátku se skupinou, známou pod jménem Intergalactica Sound Systém V této době se aktivně podílí na jedněch ze třech nejlepších párty v Praze- In the name of the Rose, Purity, New years Eve 1999, které se konaly v kostele sv. Michala na pražském Staroměstském náměstí.

V tento čas však také slouží 18 měsícú ve španělských legiích, následujících 17 měsícú pak jako steward/animator na lodi Celebrity Cruise Lines.

Na lodi věnuje veškerý svúj volný čas dj-ingu. V této době si již byl stoprocentně jist tím, čím se chce po návratu do Prahy živit.

27 let: Po čtyřech výletech lodí kolem světa se Lucaso vrací zpátky do Prahy, kde se vydává na dráhu dje.

S pomocí přátel- djs., mezi které patří především dj. Petr Moskito a dj. Chris Cags se jako dj. začíná rychle zdokonalovat a po měsíci získává gag ve známém pražském klubu Radost FX.

Stává se zpěvákem ve skupině Plexis. Tato skupina je tu více než dvacet let, Lucaso spolu s nimi vydává dvě CD a účastní přibližně stovky koncertú.

28 let: Začíná organizovat a především hrát v jednom z nejrespektovanějších klúbu v čR- Radost FX. Jeho akce s názvem The Private Party zopakoval celkem jedenáckrát.
Na těchto párty zahrálo celkem 56 nejznámějších českých djs. a proběhlo na nich 48 performací.

V pražském klubu Mecca organizuje Trabant Party, která je širokou veřejností uznávaná jako jedna z nejlepších párty roku.

Produkuje a režíruje videoklip pro píseň dje Loutky -Second.

Vykreslil undergroundový pražský životní styl ve filmech Corpus Delicty, 4 Amigos, Lucashow.

Pomáhá vytvářet TV show Club Culture, která běžela simultánně na videích ve čtyřiceti nejznámějších klubech v čR.

Spolu s Petrem Moskytem produkuje jeho první track s názvem Me gusta el Telefono, jež remixoval pražský dj. Braun a který se stal součástí první CD kompilace klubu Radost FX.

V této době poznal stejně bouřlivého dj. Uwu, se kterým společně vytvořil neopakovatelné duo a stali se tak prvním dj.-teamem v české republice. Při performacích kombinují dj-ing s opravdovou show, při které využívají mikrofon, rúzné rekvizity a kostýmy k oživení celé akce. S obrovským úspěchem se setkávají nejen v české republice, ale i v mnoha okolních státech.

Brzy se stávají hlavní mediální tváří pro vydavatelství Stratosféra, pravidelně se objevují na stránkách časopisu Show . Spolupráce se Stratosférou jim garantuje stálou mediální osvětu.

Hlavní dúraz pokládají především na kontakt s lidmi, snaží se o zboření bariér mezi pražskou uměleckou komunitou a běžnými návštěvníky klubú.

Pracují na rúzných hudebních produkcích.

Chystají též jejich vlastní album a taneční remix pro Warner Brothers. Tímto projektrem je song ze šedesátých let, jenž je užíván ve filmu Austin Powers. Jejich verze bude použita jako promo pro pražskou filmovou premiéru.

Jsou moderátoři show na TV Prima- Někdo to rád horké, v budoucnu chystají jejich vlastní show na stejné TV stanici.
Známý český módní choreograf Václav Paiger je požádal o hudební mix, který posléze použil pro jeho produkce.

Je sponzorován společností Diesel, Styx a Black Flys Sunglasse

Nej-crazy:

Párty na kolečkových bruslích
Beach párty
Boat párty
Sexy car wash párty
Cabaret párty
Porno-film. Párty s živými herci

Kluby, párty a země, kde Lucaso hrál

Space, Amnesia, Penelope, Undergraund- Španělsko
Formule 1 VIP párty- Montecarlo
Klub Open Gate, La Loona, Bahama club- Italy
Dorian Gray, Top Ten, Club 1- Německo
Pratr Hall- Rakousko
Francie, MaĎarsko, Polsko
Mecca, Radost FX, Duplex, Naif, Le Clan- Praha
Creamfields 2002
Diesel Jeans párty
Miss české republiky 2002 Look of the Year 2002
Warner Brothers Párty
Miss Travesty české republiky 2003-04-09
VIP párty při příležitosti oslav zvolení nového prezidenta české republiky
Bahama Playa Underground

Radia, kde vystoupil jako host:

Dance Extravaganza- Evropa 2
Club Mix- Radio Bonton
Radio 1
Express Radio

pro vice informaci a Bookings click tady

UWE VANÍK

Narozen: 17. 07. 1971, Praha, čR

19. let: Po dokončení střední školy začíná pracovat v pražském Discolandu Silvie, posléze pak v klubech po celé české republice.

21 let: Po dvouleté zkušenosti na domácí púdě se rozhodl odcestovat do Německa a Rakouska, kde valnou většinu svého času tráví buĎ po klubech, jako např. Dance Pratr Hall, Rakousko, nebo nakupováním nových desek.

22 let: Získal nabídku hrát v klubech v Německu: Roowail Discoland, v klubu s kapacitou 6000 lidí, také v Top 10, Baden Beden a Trepfung, Stuttgart. Hrál též v Club 1, Norinberk, v Dorian Grey, Top 10, Frankfurt.
Mixoval také ve Varšavě, Polsko.

24 let: Odjel pracovat jako dj. do Itálie, kde tráví čas od jara do podzimu. Hrál zde v Desideria, Bibione, v klubu Ce Margarita, v Mr. Charlie, též v klubu Lignano a Kurrsal, Milano nebo v Bahaman a v La Loona, Rimini.

26 let: odjíždí do řecka, kde si v klubu Greece Palace zahrál pro 7000 lidí. Jako dj. se opět vrací i do Rakouska, kde si zahrál v tamějším Pratr Hall a v Sq 1. Navštívil též Španělsko, zde hrál v klubu Princes, Malaga, pak mixoval také na Malorce v klubech Mentha a Fresh.
V této době se pohybuje mezi kluby v české republice a zahraničí. V lednu 2002 se rozhodl usadit se v Praze.

29 let: začíná hrát v nejprestižnějších pražských klubech: Mecca- Styx párty, Radost FX- Valentine´s party, také v klubu Duplex- VIP párty a v Double Trouble, v klubu Naif a Deminka.

V této době poznal stejně bouřlivého dj. Lucky Lucaso, se kterým společně vytvořil neopakovatelné duo a stali se tak prvním dj.- teamem v české republice. Při performacích kombinují dj-ing s opravdovou show, při které využívají mikrofon, rúzné rekvizity a kostými k oživení celé akce. S obrovským úspěchem se setkávají nejen v české republice, ale i v mnoha zahraničních státech.
Brzy se stávají hlavní mediální tváří pro vydavatelství Stratosféra, pravidelně se objevují na stránkách časopisu Show. Spolupráce se Stratosférou jim garantuje stálou mediální osvětu.

Hlavní dúraz pojkládají především na kontakt s lidmi, snaží se zboření bariér mezi pražskou uměleckou komunitou a běžnými návštěvníky klubú.

Pracují na rúzných hudebních produkcích.

Chystají též vlastní album a taneční remix pro Warner Brothers. Tímto projektem je song ze šedesátých let, jenž je užit ve filmu Austin Powers. Jejich verze bude použita jako promo pro pražskou filmovou premiéru.

Známý český módní choreograf Václav Paiger je požádal o hudební mix, který posléze použil pro jeho produkce.

Je sponzorován společností Diesel, Styx, Black Flyx Sunglesse

Dj. Uwa vyniká především excelentní technikou, je schopen mixovat téměř všemi části těla- nosem, jazykem, zadkem, bradouSvé vystoupení obohacuje žonglováním, zpěvem, moderovánímpostavení gramofonu občas pozmění, hraje tedy desky vzhúru nohama..

česká republika Praha Mecca Styx party
Radost FX Valentine s party
Duplex VIP party
Double Trouble
Naif
Deminka
VIP parties, Celebrity parties
Bonton home video
Warner Bross video
Plzeň Klub 28

Spolupracoval a hrál s Djs. : Tom Novy, Dj Miki ze Superfunk Michael Pfalsberg ze Safri Duo, Floor Fila, Agua Gen, Andrea Sante , Alberto Maríni, Fuchsi, Teddy B.

Spolupracuje s vydavatelstvím Popron Trax, které mu vydalo jeho vlastní Cd s MartHou.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*