Linx: Johan Bacto

Vzhľadom nato, že k nám v sobotu priletí švédsky dj a producent Johan Bacto, zobrali sme si na mušku dnes práve jeho. Ak sa teda zaujímate o tohoto človeka musí vaša cesta zača celkom určite na adrese www.johanbacto.com, kde okrem životopisu a zoznamu dosiaľ vydaných platní zistíte, že Johan je majiteľom až šiestich hudobných značiek(Mankind, Zync, Countdown 2000, Placktown Sounds, Skunkworks a Devil’s Choice) s hudbou začal ešte v rokoch osemdesiatych a gramofóny Technics 1200 si kúpil už ako 15ročný.

Ak vás zaujímajú jeho názory, môžete si prečíta rozhovor s ním na adrese: www.clubber.cz/intBacto_CH.htm, kde sa mimo iné dozviete, že hral už takmer v celej Európe a momentálne sa chystá do Kanady. Aby toho nebolo dos tak skúste pozrie na stránku Diode Music, kde sú všetky najnovšie informácie o Johanovej osobe. Zistíte tu, že v októbri vychádza nová doska s názvom Running Sculpture na značke Skunkworks a že 4tracky Marca Baileyho budú na 22 pokračovaní značky Zync.

čo je však najdôležitejšie pozrie si stránku www.bra3v3ku.sk, kde nájdete všetky podrobnosti o Johanovom vystúpení v Nových Zámkoch.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*