LA Clubbing – reportáž.

Plný očakávaní, som po dvojhodinovej ceste autom dorazil do klubu Vrtuľa v Považskej Bystrici, kde sa toho večera konala prvá zo série clubbingov organizovaných agentúrou Bajkonur. Išlo o noc, ktorá mala predstavi americký house music s hlavným hosom Vitaminom D z Los Angeles. Teraz už viem, že som si vybral správne miesto na strávenie piatkového večera. Vo Vrtuli som bol síce prvý krát, ale určite nie naposledy. Počas celého večera som totiž ani na chvíľu nemal o zábavu núdzu a neuveriteľne výborná atmosféra zo mňa len teraz pomaly odchádza.

Celá noc bola plná prekvapení. Okrem plného klubu a výbornej hudby, ktorá ma nenechala dlho stᝠna jednom mieste, tu nechýbalo ani ranné občerstvenie s typicky americkými hamburgermi a kolou, ako aj internetová zóna, či možnos da si namaľova vlastné graffiti tričko. Toto všetko samozrejme zadarmo. Aby toho nebolo málo, dostal každý návštevník pri vstupe nálepku s emblémom amerického mesta, ktorému bola táto klubová noc venovaná – LA.
Príjemne prekvapili aj projekcie a bezkonkurenčné svetlá.

čo však nikto určite neprehliadol, bol nástup hlavného hosa večera, amerického dja a producenta Vitamina D. Po zhasnutí všetkých svetiel a krátkom zvukovom intre uviedol uvádzač názov klubovej noci, ktorú Vitamin prišiel na Slovensko prezentova. Potom sa už zapli bodové svetlá a na pódiu stála postava zahalená do americkej zástavy. Ďalej malo už všetko rýchly priebeh. Derrick (pravé meno Vitamina D) pustil svoju prvú platňu a celý klub sa začal knísa zboka nabok, kričiac pritom pri každom nástupe. KeĎže ich bolo dos, vyzeralo tom tam celkom zaujímavo. Do tohoto ošiaľu nastúpili Go Go dancers so svojou sexy show a pridali tak Ďalšie polienko do ohňa.

Zvyšok noci už si vie zrejme každý z vás domyslie. Faktom zostáva, že sa hralo o hodinu dlhšie, ako sa pôvodne malo a koniec bol vynútený zo strany organizátorov, ktorí sa obávali, že sa im nepodarí dosta ľudí z klubu ani do obeda. Záverom mi nezostáva iné, ako vyloži karty na stôl a prizna, že ma táto akcia naozaj prekvapila a už dnes sa teším na jej Ďalšie pokračovanie, ktoré sa bude kona 30.3. v bratislavskom klube Elam. A čo vy, prídete tiež?

text: PartyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*