KRÁLOVNA čESKÝCH DJEK LADIDA V ROXY BOOKINGU !!

Rozhovor :

Ahoj Lindo. řekni nám prosím, co Tě vedlo ke spolupráci s bookingem nejúspěšnějšího českého klubu a jaký máš vúbec k pražskému Roxy vztah?

Roxy je skvělej klub,chodila jsem do něj ještě předtím než jsem začala hrát. Pamatuju si,že jsem chodila na filmy a vystupovala několik týdnú v divadelním představení Hamlet. Je to jeden z nejlepšich multimedialních prostorú v Praze a máme zde s Orbithem rezidentni noc Elektra .

Co se děje v těchto dnech zajímavého u djky Ladidy? Vím, že jsi před nedávnem vydala úspěšné The Bullet EP. Chystá se něco nového ?

Jasně že pracuju na novym singlu. Taky chystám mix cd pro německo a
do konce léta budou hotové moje webove stránky.

Jak hodnotíš letošní open air festivaly ? Jak se Ti líbilo na Go Planet Roxy a jak sis užila svúj ranní set?

Vúbec jsem si areál nestihla prohlédnout a viděla jsem jenom v sobotu přes den skoky na kolech. Bugget Out ! stage měla dobrej zvuk a dobře jsem si zahrála.Ve stanu bylo i v pět ráno narváno a lidi pařili, takže super.

Budeš hrát také na festivalech Creamfields a Summer of Love. Budeš vystupovat po boku někoho na koho se těšíš? Kdo tě poslední dobou hudebně hodně oslovuje ?

Těšim se na Marca Nastice a Valentina Kanzyaniho,nová generace skvělejch djú a producentú – east side!

Nedávno jsme se bavili o podpoře místních Djs. Ty máš na celou věc velmi zajímavý názor, který sis utvořila díky zkušenostem ze zahraničí a to především z Holandska. Podělíš se o svúj názor s čtenáři?

Domácí scénu.zjednodušeně řečeno-holandská vláda a ministerstvo kultury podporuje. Podporuje 50 klubú po celé zemi.jsou to prostory zaměřené jak na taneční muziku,tak i na ostatni hudební styly. V říjnu jedu hrát za českou republiku na akci european dance event, která je organizována pod zaštitou ministra zahraničních věc. Taky si myslím, že bychom mohli naši taneční scénu podporovat víc v mediich ( Zilvare zkus se nad tím zamyslet,máš nejlepší přiležitost pomoci ).

Díky moc za rozhovor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*