Klikkfest – report.

V štvrtok večer som si povedal, čo načatým večerom a krátko nato vyrazil do sto kilometrov vzdialeného mesta Nové Zámky, aby som tu absolvoval Ďalší ročník festivalu s názvom Klikkfest. Tento rok sa tu prvýkrát otvoril aj stan s elektronickou hudbou a rozhodne zožal obrovský úspech.

Rád si vypočujem akúkoľvek hudbu, no vzhľadom nato, že dve zvyšné rockové pódia na tomto festivale naozaj za veľa nestáli vychutnával som si od začiatku Iba house, ktorému bol štvrtkový večer v stane s názvom BRA3V3KU zasvätený.

Začiatok patril bratislavskému Poprednnemu, ktorého sme počas setu premenovali na Popdstatného, pretože nielenže pritiahol prevažnú väčšinu ľudí, ale vytvoril aj dobrú atmosféru, ktorá určite padla vhod aj headlinerovi Travovi.

Ten nastúpil za gramofóny okolo pol noci a okrem povestného skratchovania nás prekvapil zahraním svojej vlastnej pesničky s názvom Oceán. Vtedy sme práve načali prvú fľašku ohnivej vody a tak sa nám zdala bi o to úžasnejšia.

Trochu nesvoj sa pripravoval na svoje vystúpenie bajkonurovský dj Koki, ktorý chcel pôvodne všetkých prekvapi úvodným exhibičným skrečovaním a napoji sa tak na predošlého Trávu, no nakoniec tak neurobil a zahral nám na nôtu pekne pár černošských vokálikov.

Večer ukončil nitriansky Fero, ktorý zabrúsil trochu do trancových vån a trochu nám tak rozprúdil krv v žilách, takže sme pobehovali po škvare ihriska, kde bol tanečný stan rozložený až do pol siedmej, kedy hudba úplne stíchla.

Záverom nám zostáva doda, že sa elektronická hudba na Klikkfeste určite uchytila a už teraz sa tešíme na Ďalšie pokračovanie.

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*