Júnový Ultram:x má na CD Laurenta Garniera!

Ultram:x – nejvypečenější hudební časopis.

Na obálce Dave Gahan.
ZDARMA CD Open Air Field – to nejlepší ze stejnojmenného festivalu
compiled by Josef Sedloň
(Laurent Garnier, Jazzanova, B.L.I.M., System 7, ZKA4T, Jaga Jazzist, Irresistible Force, Baby Mammoth, Bulletnuts, Paul Rogers…více než 73 minut hudby + videa a prezentace Red Bull Music Academy)

Jako druhé CD v limitované edici Ultram:xu vychází nová deska Juanita Juarez Spa Boy. K dostání pouze u vybraných prodejcú za příplatek 170 Kč či na přímou objednávku.

Dave Gahan následoval své spoluhráče a vydal se na sólovou dráhu. Výsledek? Výborné album Paper Monsters. Vyzpovídali jsme ho a budete se možná docela divit. Drogy, drogy, drogy…

Téma: Móda na radost. Historie módy popmusic, vybrané podivnosti – číro, čolek, flanelky, mini, batika a jiné ulítlotiny….Kde se vzaly? My víme…!!!

Southpaw promluvili…a nikdo se k nim dosud nedostal blíž než naši redaktoři. Pro někoho možná dost šokézní výpověĎ: sex, drogy a samota.

Opravdu smutný fotoseriál. Juanita Juarez vs. Ecson Waldes. Zamačkáváme slzu – prostě Elektrosamotáři.

„Baví mě psát o tom, že mě někdo pustil k vodě a teĎ ho nenávidím,“ říká Skin nad novým albem. Pozor na ni, mstivou mrchu!!!

Buscemi – nikolivěk ten herec z Tarantina, samozřejmě. Jak zní nejlepší belgický projekt?

A dále: Yeah Yeah Yeahs, EOST v Anglii, měsíční hitparáda IFPI, hrobeček: Jesus Jones, retro: Serge Gainsbourg, navštívili jsme za vás: Rakousko (aneb jak se „nepoto“ z jeleních klobásekJ, Geomusic: Vatikán, 13 stran recenzí, filmy, koncerty, kluby, 10 stran novinek, připravované desky, technika, přehled rádií, soutěž o oblečení Planet Earth, poukázky do vlasového studia Tribo, DVD a videokazety, fade out: sporák Vojta Bernatský, oblíbené skladby odhaluje Lenka Dusilová, pravidelný fejeton Richarda Krajča a plno dalšího…to vše na 100 stranách.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*