Hudobný a divadelný program vo Family Parku

Pohoda Festival 11.—13. 7. ’24 Trenčín Airpor

HUDOBNÝ PROGRAM VO FAMILY PARKU:
Family Park aj tento rok ponúkne silný hudobný program, ktorý je pre deti v každom veku (aj pre tie dospelé :). Braňo Jobus pokrstí svoju novú knihu a so Slávom Solovičom predstaví špeciálny program JOBUSOVKY KOMORNE.

Diela od klasiky po pop zaznejú v podaní Detského speváckeho zboru Margarétka a Kresánik, Sláčikového orchestra Junior, Ľudovej hudby Čečinka a kapiel Fusion Division a Tiny Tunes pod taktovkou Vlasty Veľasovej a Petra Rezníka počas koncertu Od Suchoňa po Lipu v podaní zborchestra ZUŠ Jozefa Kresánka.

Kapela Toddler Punk zahrá skvelé pesničky pre deti a rodičov, ktorým nie je jedno, čo počúvajú (oni aj deti).


Počas koncertu Historical music Tour so ZUŠkou Karola Pádivého vás študenti od 10 do 18 rokov budú baviť pôvabnou i energickou zmesou tónov a štýlov od raného baroka na Slovensku, cez britskú fantasy dvadsiatych rokov až k Vivaldimu v rockovom habite, moravskej cimbalovej poézii a americkému Ragtime.


DIVADELNÝ PROGRAM VO FAMILY PARKU:
Detský divadelný program prinesie tento rok krásne formáty rôznych žánrov a materiálov. Tento rok je program zameraný na interaktivitu. Na divadle je krásne to, že je veľmi dostupné a prirodzené. Učí nás dívať sa na svet okolo nás a diviť sa mu. Vytvoríme viacero možností, aby sa deti nielen hrali ale aj samé hrali a cez divadlo si vyskúšali nové dobrodružstvá.

Príde Bábkové divadlo Žilina so serióznymi divadelnými dielňami a Bábkové divadlo na Rázcestí uvedie krásnu inscenáciu na počúvanie pre všetky deti bez ohľadu na to, ako ďaleko dovidia. Divadlo ZkuFraVon nás posprevádza mestečkom psa Lakiho a spôsobí, že deti budú chcieť ísť na výlet do Banskej Štiavnice a EDUdrama nám v praxi ukáže, čo je to dramatická výchova, vďaka ktorej si môžeme zažiť rôzne situácie a výzvy nanečisto a pripraviť sa na ne v bezpečnom a hravom prostredí.


LÍSTKY NA POHODU https://shop.pohodafestival.sk/sk/listky-2024?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=hudobny_a_divadelny_program_vo_family_parku_music_and_theatre_programme_at_family_park&utm_term=2024-06-01

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*