Hell-owen : Tlačová správa

Milé &quotdeti”. Nezadržateľne sa blíží koniec októbra. A koniec októbra znamená čo deti ? No predsa Halloween. Majster V (vip crew) pre Vás všetkých pripravil opä niečo sladké, no nie podzub ale pre ušká. 31. sa opä zaplní košická Stará sladovňa clubberkami a clubbermi aby spoločne vzdali úctu všetkým zosnulým. Na dvoch flooroch, techno a house, sa môžeme teši na skutočne lahôdky. Na techno floor nám konečne dorazí vyliečený a v plnej forme pripravený rakuský techno guru Felipe. No nebude jediný zahraničný hos. Aj Kaisersoze Vám ukáže, že v čechách sa hrá i poriadne &quotdrňarské” techno. Týchto dvoch pánov doplnia na techno floore Benko a Denia. Pána DJ Benka netreba ani predstavova ani pochvalova. Za Benka hovoria jeho sety. No veľkým prekvapením pre košičanov bude práve dj-ka Denia. Myslím si že určite záujme aj svojím zaujímavo ladeným hudobným vkusom.

House sa tiež nemusí za nič hanbi, pretože jej headliner, český Andrea Fioriono vie svojími veľmi prijemné ladenými vocal setmi roztancova všetkých naokolí. Doplni ho doplnia slovenský dj Titan, ktorý je medzi nami tiež už nejakú dobu a taktiež house man De Campo, Jazzmatic hrajúci prijemný house s jazzovým feelingom a techhousová Sunny. Ak by Vám po celevečernom zabávani sa nestačilo je tu after na rovnakom mieste až do 14 hodiny. Psychadelici Gubo a Psykadelic z Vás zatiaľ zaisto vytrasú poslednú energiu.

A čo špecialitky ? No je sa načo teši. Popri 15kW sounde, 2500Wattových &quotstrobáčoch” a 300mA laseroch sú pripravené špeciálne decorácie od Gordona a Buca, čajovňa a bodypainting. No a nakoniec z odporúčaním 9. z 10. VeryImportantPsychoterapeutov. … a možno príde aj ON.

Teší sa na Vás VIP crew.

31.10.2002 | Stará sladovňa, Košice

DJ’s >>
techno floor ::
FELIPE (titan/A), Kaisersoze (lunar/CZ), Benko (subtech/SK), Denia (bajkonur/SK)

house floor ::
ANDREA FIORINO (clubber.sk/CZ), Titan (drive.me/SK), De Campo, Jazzmatic, Sunny (vip/SK)

specials >> 15kW sound, 2500W strobo, 300mA laser, tea-room, psy decos, bodypainting
web >> www.vip.clubber.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*