Festival LOOP : tlačová správa

festival LOOP
27.07.2002

Od 16.00 27.7.2002 do 06.00 28.07.2002 se na sedmy pódiích představí výkvět zahraniční i domácí taneční scény. Rozdělení jednotlivých scén na koncerty, techno, house, experimental – minimal, drum´n´bass – jungle a hip hop, účast osobností typu Hardcell – live, Samuel L Session, Jay Dee, Tata Bojs, Eric Fishcer, Farben – live, Sasse, Soulsource, Warszafszki Dezcz – live a Sila Argumentu – live slibuje uspokojit i nejnáročnější posluchače, kteří jsou zvyklí na kvalitu a nechybí jim touha po objevování nových kvalitních umělcú. Naprostou pohodu při vychutnávání live a DJ setú zajistí prověřené sound systemy EAW a AC Akustika, laser light show Live/SK, živá videoanimace Phase a deco Depo9. V areálu najdete U rampu, shopy s muzikou a jiné, simulátory, bary a koktejlové bary BOLS , venkovní posezení a nakonec skvělou after party. 27.07.2002 v Brně se deště bát nemusíte! Více podrobných informací najdete na www.festivalloop.cz .
Prúběh festivalu bude vysílán obrazem živě na www.rave.cz , www.festivalloop.cz a www.techno.cz videotechnologií společnosti Švamberk.NET.

NEWS festival LOOP – 27.7. 2002 – Brno BVV – 7 stage :

– Konečný počet scén na festivalu je 7 !!!
– Rozšířilo se o &quotOpen air Kiss Hady stage” – koncertní scéna , kde vystoupí TATA BOJS , SOUTHPAW , EAST AUTHENTIC SOUND SYSTÉM a
BEAT BROTHERS . Začátek v 15.oo hod .
– Dále &quotKentauri zone – VIP” s SASSE (D), Oswald, Vik, Manio, Baltazar, Vask a Alaph
– Celkový počet účinkujících DJs , kapel a live actu je 51 !!!
– Začínají suotěže o vstupenky , trička , Twister a vstupy do Kentauri zone
– Začátek akce se posouvá na !! 15.oo hod !! , kdy začíná na open air stage Kissmania show s DJ Jerrym a Rene Kevrigem
– Předprodeje v síti TICKETSTREAM po celé čR a cestovních kancelářích Fischer , v předprodejních místech uvedených na tiskovinách nebo na www.festivalloop.cz . Cena 350,-Kč v předprodeji / 400,-Kč na místě
– Více informací a podrobností o festivalu LOOP najdete na www.festivalloop.cz, nebo na vašich oblíbených stránkách , kde každý týden zveřejníme festivalové novinky .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*