Eternity – tlačová správa

Největší brněnská tech-houseová party pokračuje v sobotu 9. března.

Hlavními protagonisty budou u nás oblíbený Angličan Louis Osbourne (hudebně se pohybující na hranici britského tech-house a klubového techna) a jeden z nejznámějších maĎarských DJs –
DJ Nan-D z Budapešti.

Louis Osbourne právě uvedl v provoz vlastní stránky na adrese www.louisosbourne.com, v seznamu vybraných parties figurují například Bugged Out Liverpool, Amnesia Ibiza, Opium Lounge Miami, Millennium Z a Supersonic Garage Brno či Home Sydney.

Oba dva budou představeni v samostatných profilech. Z tuzemské elity byli pozváni na Eternity 4 Lucca, Hyde a Leo Lycra.

Součástí akce bude tradičně jungle floor, jehož obsazení bude upřesněno.

Již podruhé bude na akci instalován jeden z nejkvalitnějších současných zvukových systémú Mach Sling Shot, světla budou posílena o výkonnější scannerové hlavy Martin 500 (zvuk a světla zabezpečuje Technik Praha).

Akci bude předcházet warm-up party s módní přehlídkou v obchodním centru Velký Špalíček.

Zajímavá je také doprovodná soutěž s názvem &quotCapture The Moment”. Jedná se o fotografickou soutěž, v níž budou nejlepší fotky z akce ohodnoceny finanční premií a hodnotnými cenami.

Místo akce je zatím drženo v tajnosti, protože je realná možnost získat velice atraktivní prostor pro 1200 lidí přímo v centru Brna.

Aktualizované informace sledujte na www.merseyagency.cz a na nejfrekventovanějších tanečních serverech.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*