Drum and bass Special

Dilinja and Lemon D: Big Bad Bass
Valve

Maximálne hodnotenie v časopise DJ(5/5), podľa ktorého tento album prináša nový význam kvalite basových liniek (podľa Ďalších periodík ide o podmanivý dôkaz drum and bassovej renesancie). Big Bad Bass, ktorý dobre reprezentuje zvuk Valve SS vychádza rok po Dilinjovom Cybotrone. Všetkých desa trackov už otestovali DJi s viac než uspokojivým výsledkom, takže práve teraz sú obľúbené na tanečných pakretoch(zaradené sú aj Dilinjove brutálne tracky Ain´t too loud, Just warming up, Thugget out bitch, B Boy VIP ako aj drzá pecka Lemona D: Get dirty, Leopard skin guntes). CD obsahuje tiež masívny hit Grimey, ktorý bol licencovaný legendárnym labelom V Recordings a stal sa singlom mesiaca v Ministry, M8, Jockey Slut a DJ. Toto bonusové CDčko namixovala dvojica spolu.

Danny Breaks: Vibrations´
Droppin Science

Danny Breaks spustil svoju kariéru v roku 1991 so svojím Sonz of a Loop Era project, ktorý zaznamenal v tej dobe veľa hitparádových úspechov. V roku 1993 si založil vlastný label Droppin Science a pretože bol pre svoj inovatívny zvuk bol vždy dobre hodnotený, nieje divu, že nahrával alebo remixoval v predchádzajúcich rokoch pre Mo Wax, DJ Krusche, 4 Hero, Lone Catalyst, DJ Zinca, EZ Rollers, Andyho C, Amona Tobina a mnoho iných. Podľa časopisu M8 je na svete doska roku 2002, maximálne hodnotenia obdržal titul aj v magazíne DJ.

Adam F feat M.O.F: Stand Clear (Origin unknown rmx)
KAOS

Po masívnom debutovom vydaní Metrosound na labelu Kaos Adama F, prichádza snáĎ ešte žiadanejší track, absolútne pohlcujúci remix ” Stand Clear”, ktorý nemá na svedomí nikto iný než projekt Origin Uknown (Andy C, Ant Milles), teda autori nadčasovej klasiky Valley of The Shadows.

text: Maximum Underground

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*