Doubledecker (evolution) : Tlačová správa.

Deviate pokračovanie Doubledeckera dostalo podtitul Evolution, a ako je pre Doubledecker zvykom, bude tomuto podtitulu patrične zodpoveda i dekorácia celého elam klubu. Takisto ako na predchádzajúcich Doubledeckeroch, pre tých ktorí si nebudú môc vychutna atmosféru Doubledeckera naživo je pripravený live internetový prenos zvuku i obrazu z troch floorov na stránke
www.doubledecker.sk. Už štandardom je i oficiálna afterparty Afterdecker konajúca sa v prednom bare elam klubu, takže už štandardne sa budete môc v elame bavi neuveriteľných 17 hodín nonstop.

Myšlienku evolúcie napåňajú i headlineri tejto akcie … na housovom floore to je DJ a producent z kolísky housu – Chicaga Mazi Namvar, produkujúci pod menami ako Audio Soul Project alebo Studio Nova na labeloch ako NRK, Honchos, alebo vlastných Simple Soul a Gourmet. Hviezdou techno flooru bude londýnsky DJ a producent Jel Ford, vydávajúci na labeloch ako Rotation,
Primate, Torture alebo vlastnom Jericho. Maziho doplnia na housovom floore slovenskí DJi Haberland, Glaubic a Cheeba a Jela zas Svetlux, Rollo Kadela a rezidenti Schimek a Breeth. Drum’n’bass floor pred predným barom elam klubu bude patri českým DJom Philip TBC a Babe LN, ktorých doplnia domáci Galagha a Kato. Chillout room bude zas patri osvedčeným nujazzákom z budha baru, Kineta a Dee M podporí naživo trúbka Umelca a košický DJ Mersey. Na afterdeckeri sa môžete teši na rezidenta pražského klubu Roxy DJa Lucasa, ktorému budú robi support DJi Junior Vargas a Kamil Sagan.

Potešiteľné je, že napriek všeobecnému zdražovani sa vstupné na DD nemení a ostáva v predpredaji 229 Sk a na mieste 279 Sk. Pre tých, ktorí by chceli prís iba na after je vstupné 69 Sk. Predpredaj je v elam klube.

DOUBLEDECKER Evolution
piatok 11.4.2003
elam klub bratislava / mlynská dolina
21.00 – 06.00 – 14.00

house deck:
Mazi (audio soul project / nrk / gourmet / chicago)
Martin Haberland (benchmark / sk)
Maros Glaubic (benchmark / sk)
Cheeba (mary promotion / trident / sk)

techno deck:
Jel Ford (Jericho / Primate / uk)
Svetlux (benelux / subtech / sk)
Roland Kadela (bajkonur / sk)
Shimek (elam resident / intertec / pl)
Breeth (elam resident / bajkonur / sk)

drum’n’bass space @ bar:
Philip TBC (shadowbox / cz)
Babe LN (roxydust / cz)
Galagha (drumatique / sk)
Kato (druatique / trident / sk)

chillout room:
Kinet (allthatdžez / sk)
Dee M + Umelec (allthatdžez / sk)
DJ Mersey (benchmark / sk)

afterdecker:
Lucas (roxy booking / cz)
Junior Vargas (benchmark / sk)
Kamil Sagan (benchmark / sk)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*