DJi Boss a Bolek v čechách!

První akce se v blíže zmiňovaném klubu uskutečnila 19. prosince 1998 a přišlo na ni zhruba 35 lidí. Vím, je to pěkně málo, ale………
Ani ve snu nás onehdy nenapadlo, že na další akci přijde lidí jednou tolik a už vúbec ne ten fakt, že za rok bude mít tento klubík takovou návštěvnost, že budeme muset přistoupit k řešení omezit kapacitu klubu. V Kyjově jsme totiž za celou dobu nenašli takový prostor, který by uspokojil naše předpoklady a hlavně předpoklady města, které si s problematikou klubu Šneckenhaus nedovedlo poradit a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Po celou dobu nás provázely rúzné problémy, a už malé, či velké, avšak na druhou stranu nás žádný z nich neodradil natolik, abychom s tím vším přestali. Ba naopak, byla to hnací síla. Vždycky jsme tuhle práci brali jako náš koníček, protože jsme taneční hudbu milovali a doposud milujeme a snažili jsme se, aby se to na každé „pařbě“ odrazilo. V klubu Šneckenhaus jsme pořádali taneční parties po dobu 4,5 roku a za tohle několikaleté období jsme pro Vás nachystali na 41 parties. Z tohoto celkového počtu byla jedna Free party, na kterou přišlo cca. 500 lidí a nebylo zde k hnutí. Kromě techno „mejdanú“ jsme také připravili několik tech-housových a junglových parties.

A nyní k tomu nejsmutnějšímu. Klub Šneckenhaus a přilehlá hospúdka byli na konci srpna vyklizeny a uzavřeny, jelikož byla mezi nájemníkem a majitelem ukončena nájemní smlouva. Od té doby se věci začaly pomalinku hýbat. Hned v púli září se začala opravovat protější hospúdka zvaná Jančovka a na jaře 2004 by měl s rekonstrukcí přijít na řadu dnes již bývalý klub Šneckenhaus.
Jsme rádi, že jsme pro Vás mohli v takovém klubu, který bych se nebál nazvat kultovní, připravovat po tolik let akce, na kterých se skvěle bavili nejen návštěvníci, ale i přizvaní djs a všichni tak vytvářeli nezapomenutelnou atmosféru, na kterou se nezapomíná a po které se nám opravdu hodně stýská.

Možná i to je dúvod toho, že jsme neodolali a připravili jsme ve spolupráci s uhersko-hradišským promoterem Markem divoce neurvalý večírek :o)
Tato výjimečná party okrášlená dost vystihujícím názvem SAVAGE TECHNO proběhne v pátek 28. listopadu 2003 v Sokolovně Starého Města u Uherského Hradiště. Jak už jsem se zmínil, v pořádání téhle techno smršti má prsty agentura SOUND44, tudíž se máte na co těšit…však posuĎte sami!

Roli headlinera tohoto večera s radostí přijal mladý, avšak uznávaný slovenský producent a dj BOSS, který si svou kvalitou hraní a schopností pobavit lidi zajisté získá Váš obdiv. Jako sekundanta jsme k BOSSOVI přizvali jeho krajana, téměř našeho souseda, mix mastera a techno „divocha“ dj Bolka, který Vám přijede zahrát z nedaleké Senice.
Dalšími „techno maséry“ tohoto večírku budou:
dj Lucasch za agenturu strobe.cz
dj Paul Hawk, který si za 6 let aktivního djingu vypracoval zcela originální a temperamentní styl mixingu, prostřednictvím kterého se snaží šířit své osobní chápání techna. Jak sám říká: “… chci, aby byl set pestrým příběhem, který má svúj začátek, vrchol a konec.” … a právě díky jeho osobitému zvuku a stylu nabývají blíže zmiňovaná slova na významu.
dj Liner, rovněž vysoce kvalitní dj a zároveň resident bývalého clubu Šneckenhaus.
dj Huddy, který party okoření vyrovnaným setem nasáklým melodickým technem.

Tuto party jsme začali připravovat s dostatečným předstihem, abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší hudební zážitek spojený s dobrým zázemím, které je neméně dúležité. O to se postará jednak silný a především kvalitní zvukový aparát doplněný masivní světelnou show pod taktovkou Mr. Marcela, velkoplošná videoprojekce, dva plně zásobené bary, které Vám nabídnou široký sortiment hard & soft drinkú, piva, energy nápojú, nějakých pochutin ke smlsnutí a to vše za velmi, velmi, velmi příznivé ceny! První bar bude navíc ozvučen menší aparaturou, ze které se budou linout příjemné a ucho lechtající chill outové melodie a kdo ví co ještě..:o) Doufáme, že krom toho všeho stihneme připravit i dekorace, které by mohly zpestřit prostory mejdanu.

Podrobnosti o tomhle večírku a mnohé další … jako třeba rozhovory, sety k stáhnutí a informace o prúběhu příprav naleznete na http://www.sound44.com, která byla pro tuhle příležitost opět spuštěna.

Zájemci o udělení volných vstupú a VIP akreditací se múžou tázat na akreditace@sound44.com. Akreditace budou přijímány do středeční púlnoci, tedy do 26/11/2003 24:00h!!!!

Vstupné na tento mejdan činí pouhopouhých 100,- Kč (pouze na místě). Věříme, že Vás tahle party zajisté obohatí na těle i na duchu…

Za celý team se na Vás těší:

Text: Jožka/sound44.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*