DJ Kato – profil.

Kato hrá solid drum and bass, čo sú podľa Kata vokálové tracky ala Omni trio() občas však zabrúsi aj do tvrdších rytmov liquid ala Bad Company. Medzi jeho obľúbené projekty patria Ed Rush, John B, Teebe a Grooverider.
S hraním začal v roku 1999. Po prvých pokusoch v klube Maxim v Prievidzi sa
v roku 2001 sa stal členom drum and bassového zoskupenia DRUMATIQUE a následne odohral svoj set na rovnomennej akcii v bratislavskom Uclube.

Nasledovali akcie Your Sound v Dune(Ba), Space Place v košickom Arzenali, či Drumbus v nitrianskej Starej Pekárni. KeĎže sa jeho sety vždy stretli s výbornou odozvou publika niet sa čo čudova, že Kato svoju djskú zručnos predviedol aj na najväčšom slovenskom festivale s názvom Pohoda 2002 v Trenčíne popri takých esách štýlu drum and bass akými nesporne sú anglický Optical a maĎarský Deck Flash.(Durex stafge 20.7.2002).

Dodnes sa Kato predstavil vo viac ako desiatich slovenských kluboch : U-club(BA), Duna(BA), Stará Pekáreň(NR), Ruza-TRIDENT resident (Partizánske), No.3(NZ), Arzenal(KE), Maxim(PD), Caramba – plážové rezident (PD), čarovňa (BB) a Metroklub (SALA).
Vy si ho môžete vychutna v piatok 17.augusta na akcii Pulz of the Nation v bratislavskom Elam klube.

Text: Matúš Gajdoš

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*