Dj Jerry : rozhovor

Přesně na den vysvědčení a začátek letních prázdnin rozezvučí Brněnské Boby technosmršt Apokalypsa s podnázvem Desirable, za kterou stojí Radek Geringer aka Dj Jerry, úspěšný promotér jedné z největších akcí na které vystoupily namátkou hvězdy typu Marco Carola, Oscar Mulero Ian Void a nezapomenutelný Johannes Heil. Jaké plány má s Apokalypsou, jakým směrem se bude party ubírat, a jaké změny nás čekají zodpoví Dj Jerry.

01. Na minulé Apokalypse 9 vystoupil Johannes Heil…., který dalo by se říct zaskočil lidi svým elektrem. Dovedeš si představit že by Apokalypsa byla typická jiným směrem než &quottvrdé techno”? Myslíš že by na to lidi byli připraveni ?
Myslím, že na to tu lidi připraveni nejsou, ono se to začne třídit, tak jak je tomu v jiných zemí, ale momentálně určitě ne, lidi chodí na Apokalypsu za bušícím bassem – zkrátka Apokalypsa :O) Ale těším se, až to lidé začnou více rozeznávat.

02. Zústane Apokalypsa na vždy na Boby? Neplánuješ změnit místo?
Už dlouho o tom přemýšlíme, horší je to v Brně s místem, snad jen BVV. Ale určitě se přesunout chceme, Boby je dobrý, luxusní ale chce to určitě změnu a Apokalypsu posunout zase o kousek dál.Uvidíme příští rok, určitě do prosince bude Apokalypsa na Boby.
Co by jsi řekl k těmto třem jmenám Roberto Q. Ingram, Inigo Kennedy, Stevens. Co tě ovlinilo ve výběru obsazení na Apokalypse? Roberto Quantez Ingram – je to takovej u nás neznámej Inigo Kennedy, moc se mě líbí jeho hraní, produkuje pro Parasound – což je múj oblíbenej label Stevens – Minulej měsíc jsem hrál s ním v Bulharsku – Sofie, Varnna, je tam číslo jedna, a myslím že zaslouženě, moc se mě líbí jeho styl – takovej pumpin techno. A Inigo Kennedy??? To snad nemusím ani komentovat :O)

03. Na letáčku jsem našel &quotpřekvapení k desátému výročí”… nechceš nám to trošku nastínit?
Hehe, když řeknu že to hodně přispěje k atmosféře party tak to bude stačit :O)

04. Když se tak na to dívám: Apokalypsa, residentní noc Hi-fi, každý čtvrek Perpetuum, do toho hraní na velkých akcí, v neposlední řadě Kissmanie.. zbývá ti ještě čas se někam chodit bavit a kam?
Bavím se :o) hodně, právě že až abnormálně, kdo mě zná tak ví. Nerozděluji práci a koníček takže když někde hraju tak tam i zakalím – ale jen tak jsem nedávno byl třeba na koncertu JAR .

05. Co posloucháš, jaká hudba se ti osobně líbí ?
Libí se mi všechno – clubová musika, funky prostě všechno a samozřejmě to co hraju – techno, elektro, techhouse atd .

06. Hraješ od roku 1991…. jaký je rozdíl v začínajících Dj´s ted a před deseti rokama?
Před deseti lety tu nebylo nic, technika, desky, od koho se učit zkrátka nic. Ted je to podstatně jednoduší, vše je k dostání, desky jaký chceš prostě všechno až na otázku peněz.. …….Myslím že mladí dnes nemají takovy cit k hudbě jako dříve my :O)

07. Minulý víkend se konala oblíbená Brněnská clubovka RESET s podnázvem Diskoteque kde jsi hrál….. – co si pod tím pojmem představuješ?
Hitovky, techno, trance – jak starý tak nový – DEVIL FISH, SVEN VATH, JOHANNES HEIL, MARCO BAILEY, PAL VAN DYK, prostě to co lidi podvědomě znají a rozhýbá je to -zkrátka DISKOŠKA

08. Vedle jakých czech / světových se ti nejlíp hrálo a proč?
Ian Voith – měli jsme ho na Apokalypse, říkám mu Mr. zábávný.
Chris Liebing – Apokalypsa 2 – jeden z mých nejoblíbenějších.
Orbith – nejlíp si s ním asi za pultem rozumím
Toky – bajkonur party 2, respekt

09. Top 5 Dj s
Chris Liebing, Marco Bailey, Adam Bayer, Johannes Heil, Sven Vath

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*