DJ JERRY: Na této Apokalypse se chystám odvést ten nejlepší set!!!

Vaše otázky:

Co bys o !sobě! upřímně řekl jako o DJovi? …svými slovy, bez frází… 😉

Jerry: DJ, kterého to baví, paří s lidma a snaží se užít si večer stejně jako návštěvníci. Což na jednu stranu je dobrý, ale na druhou velkej problém. Ale mě to proste takhle baví.

Ahoj Jerry, bude na konci Apokalypsy zase nějakej přídavek, kdy budeš hrát s Orbithem? Na Hradě to byl nej set co jsem kdy slyšel.

Jerry: Pokud bude ta správná atmosféra,tak určitě!!! Mně se společné hraní na Hradhousu taky líbilo a myslím, že se potvrdila slova, že s bráchou nemusíme trénovat a vždycky se sladíme. Každopádně bychom chtěli na konci Apokalypsy zahrát, ale nechme se překvapit, jak to bude.

Ahoj, prosím tě, jak se stát DJem, děkuji.

Jerry: Myslím ,že recept na to, jak se stát DJem, žádnej není. Prostě musíš mít rád muziku už od mala. Naučit se míchat hudbu umí každej, kdo jen trochu slyší, ale být DJ? To musíš mít v sobě, musíš mít v sobě něco, s čím se člověk už narodí a nesmí chybět taky špetka exhibicionismu.

Dovízt Davea Clarka na Apokalypsu, není to trochu finančníi sebevražda? Jinak chválim, určitě na něj jdu. Sám osobně bych tuto Apokalypsu zařadil jako number one party roku 2003 J

Jerry: Jak moc to je finanční sebevražda, se ukáže až na akci, já osobně si myslím, že to bude OK, ale je možné, že to dopadne i fiaskem. V tom případě ale nevím jak dál, protože, s prominutím, srance ze zahraničí za pár korun, u kterých je víc dúležité, jakou národnost mají napsanou za sebou v závorce, ty prostě vozit nechceme. Tím nechci říct, že pokud DJ není slavnej, že neumí odvést super práci, ale chci, aby lidi chodili na jména, které nemají šanci jen tak slyšet a doufám, že to ocení svou návštěvou.

Nevadí ti, že ses velkou mírou taky zasloužil o to, že na scéně dominují nicnechápající děti?

Jerry: Myslíš, že je to mnou? Já myslím, že si lidi neuvědomují, že tu je už x-tá generace a to nemúže ovlivnit nikdo! Taky moc nechápu, proč se u nás tak řeší věk? V hodně zemích paří třeba 17letí a 30letí, vždy je to zábava. Samozřejmě vím o čem mluvíš, mluvíš o dětech, které si daly nějakou drogu a ani neví kdo hraje.To je určitě hrozné, ale není spíš lepší s tím něco dělat, než se dívat a odsuzovat je? Dávat jim informace a trochu je směrovat? Já myslím, že pro to dělám hodně, a už v rádiu nebo výběrem DJú na Apokalypsu. Pro ty starší je Dave Clarke pojem, pro ty mladší vúbec, takže to změníme. A až jim bude 25, tak si řeknou: &quotPamatuješ si, jak hrál Dave Clarke tehdá na té Apokalypse? To byla paráda.” Neodsuzuj, taky jsi někde začínal!

Není Ti trapný vydávat produkci někoho jiného pod svým jménem? Kolik z těch Tvých všech prezentovaných trackú dělal onen nejmenovaný německý DJ a producent? A jakým zpúsobem probíhala mezi Vámi komunikace o vývoji tracku?Ty basy posuň výš, tu melodii ještě přetáhni přes filtr 😀 a tak?

Jerry: Trapný mi to rozhodně není a myslím, že jsem to dokázal i tím, že jsem to veřejně řekl v časopisu BE. Nemyslím si, že to za mě někdo dělá celé, je to múj track. Já nosím nápady, zvuky a smyčky, pouze po technické stránce nejsem zcela zdatný. U každého tracku, který udělám, cítím, že je múj, já jsem nositelem know-how a jsou to moje myšlenky. Rozhodně to není tak, že někomu pošlu 20 tisíc + představu na papíře a čekám na track. člověk, s kterým to dělám, je jen prostředník mezi mnou a technikou. Jsem to já, který je přesvědčen, že track je dobrý, nikoliv &quotprostředník”. Nebudu tu vyjmenovávat DJe, kteří to tak dělají taky, a že to takhle chodí po celém světě úplně běžně.

čau Jerry, tvoje sety jsou nezapomenutelný, jak to děláš?

Jerry: Ó, díky! J Myslím, že jde o jedinou věc: Přemýšlels, co znamená, když se DJ koukne na publikum a položí na gramofon desku? A to je přesně ta situace, kterou ty označuješ za nezapomenutelnou, od toho tam DJ je. To, jakou desku položím na gramofon při hraní, je múj názor na to, jaká je atmosféra a jak lidi party vnímají a jak se baví. A to je podle me to, že se DJing nemúžeš naučit, DJing máš prostě v srdci. Nemám zapotřebí prostřednictvím setu lidem sdělovat, jak se cítím jenom já, ale sděluji to, jak jsi myslím, že se cítí oni. Tak mozna proto se ti moje sety libi,mozna proto ze dokazu odhanout atmosferu.Ale pro nektery lidi jsem zase hitovy Dj,to mas ruzny J

Ahoj, jaké jsou tvoje pocity před hraním na Apokalypse?

Jerry: Mnoo, upřímně, jak kdy. Třeba když tu byla Gayle San, tak jsem si na začátku jejího setu říkal jo, to je v pohodě. V púlce setu jsem si už říkal &quotProboha o co jí jde, ona hraje fakt krutě!”. Byla to první Djka, o které jsem upřímně řekl, že hraje fakt hrubě. Ale vždycky se na svoje hraní strašně těším a hraním na Apokalypse vlastně lidem děkuji za to, že přišli. Musím prozradit, že poprvé se na Apokalypsu připravuju a trénuju, což i mě samotného zaskakuje, že po 12 letech hraní fakt zkouším nové a nové věci a dovychytávám ty starší. Ale pořád si opakuju: hraješ po panu Clarkovi! Otevřeně říkám, že na této Apokalypse se chystám odvést tu nejlepší práci, tak se těšte, já už se těším! J

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*