Definitive v piatok!

V Klube za zrkadlom zaznejú junglové beaty už po tretí raz, vĎaka čomu si tento klub získava svoju stálos na bratislavskej elektronickej scéne. Za gramofónmi sa tento krát vystriedajú štyria dj-i reprezentujúci štyri rôzne bookingy.

Pod rúškom tajomstva zahalený, na cibuľke osmažený Dj Lixx z Trnavy, hrávajúci v bratislavskom U-klube s typickým drumatikovským zvukom, sa predvedie v dvojhodinovom sete… . &quotVepřo – knedlo – zelo” bude ma na svedomí hos z českého bookingu Dvoika.Troika Dj Yadel. Účinkoval už so svetovými menami, ako sú napríklad Cause4Concern a býva považovaný za jedného z najpopulárnejších českých Dj-ov u nás. Vidie ste ho mohli napríklad na akcii Loop doozer v Elam klube, kde si starostlivo tento titul obhájil. Štvoricu Djs uzatvoria &quotbryndzovými” haluškami Dj mi.Rec (Definitive) a Dj Larry (Signall), ktorých poznáte z bratislavských klubov. Takže, hastala vista na akcii 10. januára.

Predpredaj vstupeniek á 150,- od 7. januára v UW café (vinyl shop) a v deň konania akcie v DK Zrkadlový háj do 23:00 hodiny.

10.01.2003 piatok Bratislava, Klub Za zrkadlom, Petržalka Definitive II s Yadell, Lixx, mi.Rec, Larry

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*