Creamfields a Underworld v čechách !

Oficiálně potvrzeno!! Legendární taneční festival CREAMFIELDS přichází do čech!!!

Jiří Pokorný, ředitel JPA Group a promotér akcí KC Karlov v Benešově, dnes potvrdil, že podepsal exkluzivní smlouvu s firmou CREAM na organizaci open air festivalu CREAMFIELDS, prvního ve střední Evropě.

Festival CREAMFIELDS se uskuteční 9. srpna na letišti v Roudnici nad Labem, 20 km od Prahy, nedaleko hory říp. Pro 20 tisíc posluchačú zde vystoupí jedinečný výběr zahraničních i domácích skupin a DJs.

Hlavní hvězdou akce, která se jistě stane jednou z největších událostí taneční scény tohoto roku, budou britští UNDERWORLD. Jak Jiří Pokorný prozradil, skupina již potvrdila účast, přičemž CREAMFIELDS v čR bude letos jedním z jejích pouhých tří živých vystoupení!

To ale není všechno! Na CREAMFIELDS se také představí PAUL OAKENFOLD, LAYO & BUSHWACKA, SEB FONTAINE, TIMO MAAS a XPRESS 2. Účast dalších zahraničních hvězd zatím nebyla potvrzena, ale Jiří slibuje, že k tomuto už tak ohromujícímu výčtu přibudou další esa. Bližší informace budou k dispozici co nevidět.

Domácím talentúm, kteří na CREAMFIELDS vystoupí, vévodí prúkopnické skupiny TATA BOJS, HYPNOTIX, FLOEX, SIGNIFICANT OTHER a SKYLINE a DJs MICHAEL BURIAN, LOUTKA, TRÁVA, LADIDA a CHRIS SADLER.

Šéf společnosti CREAM Jim King říká: „Pořádat takovou akci, jako je CREAMFIELDS, v české republice, a ještě k tomu s takovým obsazením, je ohromná událost. UNDERWORLD, PAUL OAKENFOLD, TIMO MAAS, XPRESS 2 a další v jednom programu, uprostřed léta – to samozřejmě vzbuzuje v české republice velká očekávání a my jsme hrdí, že se na tom podílíme.“

S podporou několika velkých světových firem, jako jsou výrobce energetických nápojú AMERICAN BULL a PEPSI a s dvanáctihodinovým živým přenosem na rádiu EVROPA 2 se akce CREAMFIELDS stane událostí léta 2002 ve střední Evropě.

„CREAMFIELDS bude největší událostí v české republice od sametové revoluce v roce 1989,” řekl Jiří Pokorný, když dnes akci ohlašoval.

Datum a místo konání: pátek 9. srpna 2002, 16.00 – 7.00, Roudnice nad Labem.
Vstupenky: v předprodeji 480 Kč + servisní poplatek, k dostání od 22. května v Ticketstream, tel. 24 26 30 49, www.ticketstream.cz a v Ticket Pro, tel. 24 81 40 20, www.ticketpro.cz. Na místě 650 Kč.

Další informace o CREAMFIELDS v české republice Vám poskytne Tomáš Zilvar, TripMag, tel. 02 / 2251 8101, zilvar@tripmag.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*