Cosmic Trip Open Air : Tlačová správa

Next Level Entertainment & Radical Production & Eastbase uvádí
COSMIC TRIP 2002
open air electronic music festival

pá/fri & so/sat 19 & 20-07-2002
Autokemp Pudlák TEPLICE – Újezdeček
Czech Republic

První Cosmic Trip proběhl v roce 1997. Od té doby se púvodní techno festival rozrostl na pestrou přehlídku elektronické hudby zahrnující techno, house, jungle, dub, hip hop i down tempo. Letošní šestý ročník nabídne dvě rovnocenná pódia – „In Da Mix“ s DJs a rovnými beaty a experimentálnější „Semtex Live“ s živými projekty a jungle DJs. Během třetího červencového víkendu se tu představí dvě desítky zahraničních hostú a absolutní špička české taneční scény.

Ještě nikdy se na žádném českém festivalu zaměřeném na taneční scénu nesešlo tolik rúzných národností jako na letošním Cosmic Tripu. Největším tahákem In Da Mix podia je tentokrát britský techno dj a producent Cristian Vogel, který k nám zavítá vúbec poprvé. Neméně očekávaní jsou i jeho krajané, majitelé kultovního techno labelu Downwards Karl O´Connor aka Regis a Female (oba vystoupí jako live act), Japonec Takaaki Itoh, legenda amerického undergroundu David Sumner aka Function a kanadský experimentátor Mike Shannon. Hvězdný techno line-up doplní osvědčený Dean Cole aka User z Velké Británie, další Angličan Joss Crooks, slovenští maséři Igor Pataky, Toky a Dalo a domácí Agent, Kaisersoze, Nika 77 a Mountain, na čtyři gramofony zahrají Daho s Gingerem a tepličtí THC s Quickiem.
Semtex Live Stage bude první den do púlnoci patřit hip hopu – z Polska přijede skupina Warszafski Deszcz, z Prahy Peneři Strýčka Homeboye a největší domácí objev posledních let Indy a Wich. S úderem dvanácté se produkce ujmou populární drum´n´bassová dvojice z Holandska Dreazz a Falcon za podpory MCho Darta, tři zástupci rakouské crew Trife.Life!, DJka IM Cyber s MC Greenie a Inspiral X62 z ostravské Dvoiky.Troiky. Stejné pódium přivítá druhý den britské drum´n´bassové hvězdy Usual Suspects – zástupce kultovního labelu Renegade Hardware, z českých interpretú nemúžou chybět Koogi, Katcha s MCim Nu.Cim a Klárou Nemravovou, Babe LN a Filip TBC. Sobotní večer zahájí nu-jazz-trip hopová skupina Dekadenz 2K z Německa a stále populárnější Skyline.

V malebných prostorách autokempu Pudlák se nachází koupaliště, tenisové kurty a jiné &quotrekreační” atrakce, ve dnech festivalu obohacené o AIDS Test, Head Shop, Record Stores, Tattoo/Henna/Piercing studio, Dj School, Legendární čajovnu a další nepostradatelné „vychytávky“.
Na místo konání se dá dostat autem – z centra Teplic směr Duchcov, u cedule Teplice-konec odbočit doprava (cesta je dobře značena) i hromadnou dopravou – z Hlavního nádraží čSAD Teplice bude zřízena kyvadlová doprava. Ubytování je možné přímo v autokempu nebo v několika teplických hotelech a penzionech.

Festivalové internetové stránky www.cosmictrip.cz obsahují biografie všech účinkujících doplněné o fotografie a zvukové ukázky v mp3, počítačovou hru s tématikou akce, on-line předprodeje, podrobné mapy lokality a spoustu dalších prúběžně aktualizovaných informací. Vstupenky jsou v prodeji od června v obvyklých předprodejích po celé čR (Ticketpro a Ticketstream) a na vybraných místech v německých městech DrážĎany a Bautzen.

Next Level Entertainment & Radical Production & Eastbase uvádí
COSMIC TRIP 2002
open air electronic music festival

pá/fri & so/sat 19 & 20-07-2002
Autokemp Pudlák TEPLICE – Újezdeček
Czech Republic

IN DA MIX STAGE:
CRISTIAN VOGEL (Tresor_Mosquito/UK) – KARL O´CONNOR AKA REGIS_LIVE (Downwards/UK) – TAKAAKI ITOH (Majesty_Electracom/JPN) – FEMALE_LIVE (Downwards/UK) – DAVID SUMNER AKA FUNCTION (Infrastructure_Synewave/USA) – DEAN COLE AKA USER (Corrosion Records/UK) – MIKE SHANNON (Blue_Cynosure/CAN) – JOSS CROOKS (Technical Support/UK) – IGOR PATAKY (Overthere/CZ) – TOKY vs. DALO (Subtech_Numb_Olga+Jozef/SK) – AGENT (Fylol/CZ) – DAHO vs. GINGER (NSW/CZ) – KAISERSOZE (Lunar/CZ) – QUICKIE vs. THC (Radicals/CZ) – NIKA 77 (Czech Techno/CZ) – MOUNTAIN (Radicals/CZ) – RESIST (WProduction/CZ)

SEMTEX LIVE STAGE:
USUAL SUSPECTS (Renegade Hardware/UK) – DREAZZ & FALCON & MC DART (Citrus Recordings_Triple Vision/NL) – WARSZAFSKI DESZCZ (RRX Records/PL) – AZIZ & MAT & MC SHNEK (TrifeLife!/AT) – DEKADENZ 2K (Fettton Music_Art Central/GER) – SKYLINE (Intellygent Recordings/CZ) – KOOGI (Eastbase_Shadowbox/CZ) – PENEřI STRÝčKA HOMEBOYE (Praha City/CZ) – INDY & WICH (Praha City/CZ) – IM CYBER & MC GREENIE (Eastbase/CZ-SK) – KATCHA & NU.C & KLÁRA NEMRAVOVÁ (Workshops/CZ) – BABE LN & MC ADRENALIN (Tribo/CZ) – INSPIRAL X62 (DvoikaTroika/CZ) – PHILIP TBC (Shadowbox_RTS/CZ)

TICKETS:
299CZK / 12EUR_1 den/day (+ poplatek předprodejce/presale commision)
549CZK / 20EUR_ 2 dny/days (+ poplatek předprodejce/presale commision)
Předprodej/CZ::TicketPro – TicketStream
Presale/D: Fat Fender/Downtown Dresden – Kesshaus Singwitz Bautzen
Přeprodej Online/CZ: www.cosmictrip.cz
Presale Online/D: cosmictrip@web.de

Na místě / At the door:
399CZK / 15EUR_1 den/day
699CZK / 25EUR_2 dny/days

INFO:
www.cosmictrip.cz
official website starts at 01-06-2002
Ubytováni/Accomodation:
Autokemp Pudlák: +420 (0) 417 539 144

MORE STUFF:
Record & Fashion Stores – Tattoo/Henna/Piercing – Dj School – Tea Room – Hemp Station – AIDS Test – Night Swimming.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*