Colosseum – techno arena: Tlačová správa.

Publikum bude mít možnost zažít jedinečnou hudební show ze 4 gramofonú, 2 mixážních pultú a také revoluční technologie final scratch. Jako další zahraniční host vystoupí u nás velmi oblíbený dj Balthazar z Bulharska, který se díky své rostoucí popularitě na parties v čR objevuje poměrně často. Opravdovou lahúdkou pro vyznavače tvrdšího techna bude jistě vystoupení rakouského dj Maria Ranieriho. Produkuje na labelu Schubaktor,Slagwerkx ,ale také na labelu C. Neufelda FON. Mezi jeho významné producentské počiny patří například remixy od Glenna Wilsona. Pro příznivce tvrdšího soundu se slovenskou příchutí bude jistě zajímavé vystoupenídj Bosse, který si začíná během poslední doby budovat pozici uznávaného, mladého producenta. Jako zástupce české scény line up doplní elektro mág dj Orbith, pardubický techno specialista dj Hooby, za brněnskou agenturu Cyber promotion Dj Re-set a čerství členové Lunar booking agency dj Mischa a Hubiss.

Mega afterparty se uskuteční taktéž v prostoru Laser show hall a odstartuje ji sympatická zástupkyně agentury Mersey dj Lucca. Po dlouhé době se na této akci objeví fantastická laserová show s využitím púvodního barevného laseru Boby centra.
Posílena bude jak zvuková (Marcel sound -ZECK), tak i světelná aparatura (Scan lights – Cyber promotion). Po púlnoci budou mít návštěvníci této party možnost vychutnat si speciální fireshow. Jako pozvánku k baru budou púvabné hostesky nabízet welcome drinks, vynikající koktejly budou míchat profesionální barmani a ke shlédnutí bude také ohnivá barová show. V prúběhu celého večera bude možnost si zasoutěžit s hosteskami o 150 hodnotných cen.

Prvních 500 návštěvníkú obdrží zdarma CD Dj Mario Ranieri vs. Dj Re-set. Atmosféru budou dokreslovat Colosseum dekorace, k dispozici budou testy XTC od nadace Podané ruce,v prúběhu celého večera bude zajištěno občerstvení HOT DOG a také ICE cream.

info: www.colosseum.mysteria.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*