čo nato chlapi z Rusoviec?

1, Tak aké sú prvé dojmy?
Nois: Dnes som mal celý deň dobru náladu aj keĎ som mal v škole písomku. Je to pre nás určite zadosučinenie. Pozeral som sa na pokrytie rádia Rock Fm a je to až 90% Slovenska. Počúvajú nás teda všetci, Aj taxikári a šľapky. Ešte budeme slávni…
(chacha)

Neon: Chlapci z Rusoviec-ich hodinový set oslnil pol Slovenska! Ale nie, rešpekt Rock FM zato, čo robí.
Okrem toho by som chcel vyzdvihnú aj to, že tieto tracky hrajú dnes poprvé celé na verejnosti. Set je totiž zložený z čisto vlastných trackov a kto nechodí na naše akcie do Duny tak ich ešte nepočul. Práve teraz mi došla pochvalná smska od Bassa z Eardrum Kru a to je kapela na ktorej som vyrastal takže rešpekt.

2, Môžete spomenú nejakú pikošku k tomu setu?
Nois: Jasné. HneĎ v prvej pesničke sme použili sampel z porna. Je to taký smiešny príbeh o tom, ako chytili kundu, vysuložili ju v autobuse a potom vyhodili na poli… škoda, že nás nezavolali do rádia, mohli sme aj tam niečo k tomu poveda.

3, Chacha, no tak na toto som zrovna nenarážal, ale čo plánujete do budúcna?
Nois: Stava na vlastných pilieroch, ktoré budujeme. Napr kompilácia Remark the Silence, ktorej vyjde tretie pokračovanie a podľa všetkého sa bude distribuova aj v susednom Poľsku. Je to desakrát väčšia krajina ako Slovensko!

Tak to vám budem určite drža palce. (po pol hodine počúvania Rock FM rádia sme sa tak opili, že sme už boli schopní len počúva a potom si pusti staré Prodigy a spomína…)

Text: Matuš Gajdoš

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*