Clubber.sk birthday party – last info

Počas večera nebudú Djs to jediné na čo sa môžete teši. Sú to aj go-go dancers, ktorí neodmysliteľne patria ku každej dobrej párty. Svoje sily si zmerajú priamo pred vašimi zrakmi po lúčmi zeleného lasera v dlho ohlasovanej súaži. Teraz môžeme potvrdi, čo ste už pravdepodobne dávno tušili a to, že hodnotné ceny (poukážky na nákup vo svojich predajniach ) pre víazov tohto súboja venovala spoločnos KENVELO.

Samotné narodeniny odštartuje DJ Pico vlastným menom Peter Štilicha, ktorý začal svoju dídžejskú kariéru už v roku 1992. Momentálne hráva progressive house a trance, chillout. HneĎ po ňom Vás na do absolútneho varu pred vystúpením hlavného headlinera privedie DJ, ktorého meno sa spája s agentúrou Ibiza promotion, rezident Unique klubu – DJ Antena.
DJ Yoshi si na túto noc pripravil pre návštevníkov absolútny bonbónik. Pred svojim vystúpením na Booomerangu predvedie svoje presné mixovanie na 3-och gramofónoch v exkluzívnom sete práve na narodeninách clubber.sk.
Po 2 hodine rannej sa za gramce postaví DJ A.J., ktorý prekvapil najoriginálnejším výberom platní pri hraní na úspešnej akcií Terminal clubbing.DJ A.J. patrí k luĎom, ktorý hrávajú hlavne v čecháh a Rakúsku. Pp DeLux si pre clubber pripravil prekvapenie – darček. Je ním guest from vip-booking.ke, ktorého totožnos tají aj pred nami. Kto to bude?

Line-up druhého flooru – house nenechá nikoho na pochybách o kvalite slovenskej houseovej scény. Zvučné mená Dj Keče, Dj Pappy, Dj Dodoman a Dj Shaker J patria k dj-om, ktorí majú svoje rezidentné noci v mnohých cluboch po Slovensku a ich mená sú spájane s mnohými akciami na Slovensku ale aj v okolitých krajinách.

Line up: Clubber.sk birthday
07.11.2003
Slovenská hudobná scéna má množstvo kvalitných DJov a nielen uk, usa, ibiza za umeleckým menom znamenajú kvalitnú produkciu, presný mix, a fantastickú zábavu na celú noc. Na narodeninách Clubber.sk zastúpenie najsilnejších bookingových agentúr na Slovensku.
LINE – UP

Progresiv & Techno floor

21:00 – 23:30 Dj Pico / Ibiza promotion
23:30 – 01:00 Dj Antena / Ibiza promotion
01:00 – 02:30 DJ Yoshi / 21:10 promotion
02:30 – 04:00 Dj A.J. / clubber.sk
04:00 – 06:00 Dj Pp DeLux / VIP-booking KE

House floor

22:00 – 24:00 Dj Keče / 21:10 promotion
24:00 – 02:00 Dj Papi / maxibooking
02:00 – 04:00 DJ Dodo.man / bajkonur
04:00 – 06:00 DJ Shaker J / intertec promotion

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*