Citadela – Xenomorph : tlačová správa

Citadela je bez nadsázky jednou z nejlepších, nejdéle fungujících, pravidelných domácích techno parties, stala se odrazovým mústkem pro mnoho zahraničních i domácích DJs a live actú. Od doby, kdy se přehoupla do druhé desítky, kvalita obsazení a organizace jednotlivých Citadel geometricky narústá.

22. června 2002 proběhne v komplexu oblíbeného Boby centra Citadela – Xenomorph. Zasáhne všechny tři dostupné stage, které budou znít techno, trance a ambient. Citadela je především techno party, hlavní pozornost tedy soustředí na main floor Laser Show Hall, kde vystoupí noví členové Lunar Booking Agency, duo Mischa & Hubiss, vynikající plzeňský DJ Šmaf, dlouholeté opory Lunaru Ginger & Daho a Kaiser Soze. Špičky line upu vytvoří okouzlující kanadská DJka Lori Ward aka Hi-Fi Princess a mistr dynamického napětí, majitel stejnojmenného labelu a značky Counterbalance, geniální producent a DJ Anthony Child aka Surgeon z Velké Británie.

Trance floor LaGrotta obsadí slovenští DJs Pico a Antenna, E.S.W.L. a ostravský Blond, který předvede svou vizi Wet & Hard soundu.

Tradičně vynikající chill out zone v příjemném prostředí Café De Paris jemně rozvibrují experimenty švýcarského projektu Random Acoustic reprezentovaného DJ Spectronem, domácí duo Gadap a DJ Artie.

Citadelu – Xenomorph ozvláštní speciální Droids performance s ohňostrojem, módní přehlídka Free Globe, St. Martins a stále lepší Diffusion.

Maximální komfort poslechu zajistí 40kW Nexo Sound System, chybět nebude skvělá laser & light show a neuvěřitelné dekorace kouzelníkú z Depa9. Na místě bude k dispozici kyslíkový stan, testy XTC nadace Podané ruce a celá řada dalších příjemných překvapení.

Vstup na akci pouze od 16ti let!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*