CELEBRATION44

V sobotu 28. prosince 2002 tomu budou 4 roky a pár dnú od první techno party v Kyjovském Šneckenhaus clubu a vzniku pořadatelské agentury sound44. Proto jsme se rozhodli na tento výjimečný den připravit již třetí pokračování této úspěšné akce. jistili ty nejlepší djs, kteří se v tomto clubu již představili.

Jak už bylo ve zvyku, tak na naší oslavě nemohl chybět slovenský dj Toky, ani teĎ tomu nebude jinak. V tomto clubu zahraje již potřetí a po jeho minulém live vystoupeni si zde opět zahraje ze 3 gramofonú.

Po delší odmlce k nám opět zavítá Pražský dj Pietro. Tato odmlka nebyla bezúčelná, Pietro se zavřel do svého domácího studia a začal pracovat na svém live projektu, který Vám na této akci představí.

Duo Mischa & Hubiss, které je v tomto clubu velmi oblíbené, zahraje ze 4 gramofonú a 2 mixú. Od doby, co zde naposled hráli, byli přijati do řád Lunar bookings.

Dalším hostem na této akci bude Zlínský dj Kita z Drumfire booking, resident většiny Zlínských akci a nyní i Q clubu.

Kroměřížský dj Luxus, pořadatel akcí v clubu Ponorka, měl možnost se zde poprvé představit na letošní CLUBGROOVE 2002 series a tuto úlohu zvládl na výbornou. Proto jsme se rozhodli jej pozvat na tuto výjimečnou akci.

Paul Hawka a Linera nemusím nějak zvl᚝ představovat. Díky jejich vybroušenému stylu mixu a výbornému výběru desek jsou residenty v tomto clubu už pěknou chvíli, proto na této výjimečné akci nemúžou chybět.

Máme pro Vás připraveno plno překvapení. Na začátek bych mohl prozradit, že o laser show se postará Slovenská společnost Kvant.sk a další vychytávky ponechám zatím v utajení, ale budete se mít na co těšit.

Formuláře pro udělování VIP akreditací a rezervaci vstupenek naleznete na níže uvedené internetové adrese….

Více informací o této akci naleznete na: http://celebration44.sound44.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*