Carl Cox : Last info, Line up.

Poté co se ve 20.30 otevřou brány areálu budou již první příchozí naslouchat zvukúm z drážek manipulovaných Djem Lanou. Ten patří mezi velké naděje pražské house scény a přivítá vás progresivním tribal tech housem. Lana se v blízké době již podruhé objeví na pódiu nejpopulárnější klubovky Dje Trávy Mix. Po Lanovi se múžete těšit na živé vystoupení projektu E.C.A., jednoho z nejúspěšnějších českých live actú na poli rovných beatú, který si hraní před velkým publikem vyzkoušel třeba vloni na Open Air Field, kde dvojice DJ Manio a Da Roddman připravovala púdu legendárním Chemical Brothers. Na nadcházející party má E.C.A. připraven speciální tech set, s několika živými překvapeními. Bezprostředně před Carlem Coxem zahraje již zmiňovaný Tráva, mnohonásobně ohodnocený jako nejpopulárnější český DJ. Jeho magie připraví tu nejlepší púdu koncertu pro dva gramofony a dva CD playery hlavní hvězdy večera Carla Coxe. K Carlovu hraní není co dodat, snad jen že se za gramofony postaví jednu hodinu po púlnoci a jeho set bude trvat minimálně tři hodiny. Carl prý stále rád vzpomíná na svou minulou návštěvu Prahy, kterou zařadil v roce 2000 mezi jedno ze svých nejlepších vystoupení roku. Poslední kolík štafety pak převezme Josef Sedloň a celou noc dovede ke zdárnému finiši předpokládanému na púl šestou.

Kromě toho budete moci posedět v deephouse chilloutu, kde se kromě Lighthouse DJs Funa, Groofa a Trnquy, múžete těšit na živé vystoupení mezinárodního projektu Zip Orchestra, který tvoří DJs Kel Quadrant a Large.

Novinkou je přítomnost mobilního fotostánku Techno.cz crew, takže z akce múžete mít i pěknou památku.

Jinak fotbálky, performance, gogo, účast přislíbila techno.cz crew a její populární fotostánek, Anykey VJs, MAC lights, EAW sound 90kW, a mnoho dalších překvapení.

Už se na vás těšíme a Carl také.

Line-up:

Main hall
21.00 – 22.30 Lana
22.30 – 23.30 E.C.A. live
23.30 – 01.00 Tráva
01.00 – 04.00 Carl Cox
04.00 – 05.30 Josef Sedlon

Chill Out
21:00 – 23:00 Fun
23:00 – 02:00 Zip Orchestra live&DJs
02:00 – 03:45 Trnqua
03:45 – 05:30 Groof

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*