Boli ste už nakupova v Pinku?

Pink je malý obchodík so širokým sortimentom bižutérie, ktorí si našiel prvých spokojných návštevníkov už v októbri minulého roku a dovolím si tvrdi, že v Bratislave, či na Slovensku nemá konkurenciu.

Je trochu zašitý, ale práve pre tých ktorý ho ešte nezaregistrovali je určený dnešný príspevok. Najväčšou motiváciou sú okrem veľkej ponuky tovaru aj ceny, ktoré sa pohybujú už od 9.- Sk za náramok do 999.-Sk za klobúk, nič drahšie v obchode nenájdete.

A z čoho si môžete vybera? Z naušníc, náhrdelníkov, náramkov, brošní, tetovačiek, prsteňov, opaskov, boa, kabeliek, piercingu, šálov, šatiek, či vlasovej bižutérie – v podobe sponiek, štipcov, čeleniek, príčeskov……

čo ak si predsa len nič nevyberiete? Napíšte svoje želanie do knihy nápadov a možno už pri Ďalšej návšteve svoju vysnívanú vec v obchode nájdete. Pre tých ktorí sú zvyknutí na striebro, či zlato je zaujímavá informácia, že ako materiál je použitý antialergický kov ktorí neobsahuje nikel.
Určite vás poteší, že všetko si môžete priamo vyskúša, teda tovar nie je za sklom. A ak si náhodou mužské pokolenie myslí, že bižutéria je iba pre ženské, tak sa veľmi mýli, pretože i pre nich je tu vyhradený kútik, dokonca i deti si prídu na svoje.

Kde ‘Pink’ nájdete?
– na námestí SNP číslo 8 a nakupova môžete v čase :
Po- Pia od 10.00 do 19.00
So- 9.00 do 16.00

Chcete nakupova zadarmo????
Stačí posla správnu odpoveĎ na otázku:

Akú farbu bižutérie nájdete v PINKU a chýba tu v zozname farieb? : – modrá, ružová, červená, žltá, oranžová, hnedá, zelená, šedá, čierna, biela, zlatá, strieborná a možno práve na vás sa usmeje štastie a vyhráte nákup v hodnote 2 x 500.- Sk.

Odpovede posielajte do 25.03.2002 s presnou adresou a telefónnym číslom na adresu: dresscode@email.cz

Text, foto: Silvia
Modelka : Lívia

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*