BEE FREE´02 – tlačová správa!

Ako iste všetci dobre viete, z dôvodu stavu všeobecného ohrozenia v okolí rieky Dunaj v Bratislave a následného rozhodnutia Protipovodňovej komisie a Mestského úradu Bratislava 5, ktoré bolo vydané 16.augusta, boli zakázané akékoľvek kultúrne akcie v blízkosti nábrežia . BEE FREE , ktorá sa mala kona v sobotu 17.augusta 2002 sa neuskutočnila.
KeĎže však sa situácia na Dunaji počas predchádzajúcich dní opä dostala pod kontrolu, rozhodli sa organizátori Bee Free po zvážení všetkých okolností pre náhradní termín, ktorým je štvrtok 29.8 2002.
Prečo práve tento dátum a nie pôvodne plánovaná sobota 31.8 2002? Dôvodov je viac:
1. Štvrtok je na Slovensku štátny sviatok, teda deň pracovného pokoja a to umožňuje usporiada BEE FREE v nezmenenom časovom rozpätí od 12.00 do 24.00

2.Na tento deň nie sú naplánované žiadne iné akcie, čo umožní dodrža plánovaný časový line-up takmer pre všetkých zúčastnených dj-ov. Rovnako to platí i pre oficiálnu after párty Pulse of the Nation, ktorá sa uskutoční v bratislavskom Elame.
Na sobotu 31.8 je plánovaných množstvo akcií, ktorých návštevnos by mohla v prípade uskutočnenia sa BEE FREE značne utrpie, čo je jeden z hlavných dôvodov uskutočnenia BeeFree vo štvrtok.

3. Ak ste školopovinný tak máte v piatok ešte prázdniny, ak patríte medzi pracujúcich tak Vám vrelo doporučujeme zobra si na piatok voľno čím si doprajete skvelý predåžený disco víkend.

Dúfajme, že nám už Dunaj nepohrozí a prípadný dážĎ akcii uškodi nemôže. V prípade nepriazne počasia budú všetky 4 pódia umiestnené pod obrovským balkónom na Inchebe.

Takže ešte raz: BEE FREE 29.8 2002
INCHEBA, BRATISLAVA

OFFICIAL AFTER PARTY:

PULSE OF THE NATION – ELAM,BRATISLAVA – house, drum´n bass:
Haberland, Glaubic, Braun, Tita, Galagha, Blupcat, MC Aktif and more

CZECH AND TECHNO FUTURE – EX-EXTREME, BRATISLAVA – techno:
Ladida, Benko, Pappi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*