BASSBLASTER- WATER WORLD

Bassblaster s podtitulem Water World přivede do Brna opět po několika letech jednoho z nejvýznamnějších, bezkonkurenčně nejprodávanějšího techno producenta na světě, mistra DJ Samuel L Session, majitele značek SLS a Cycle, tvúrce celé řady fantastických skladeb, singlú na labelech vlastních i značkách spřátelených umělcú. Samuel L Session, DJ dokonalých kvalit, specialista na gradaci, skladbu a příběh setu se teprve podruhé představí moravskému publiku a to právě na Bassblasteru 6.9.2003.

Stejně tak jako pokaždé, i tentokrát vám Bassblaster nabízí vystoupení dalších dvou významných hostú ze zahraniční, jedná se o mladého talentovaného DJ Nitro z Chorvatska a jedno velké, nadmíru kvalitní a absolutně nečekané překvapení, vynikajícího umělce, skvělého DJ a mistra mixu. Oba silně talentovaní umělci, vysoce respektovaní v domácích klubech i na velkých parties, o svých kvalitách zcela jistě přesvědčí všechny milovníky kvalitního techna. V rámci Waterworld se představí také stálice, oblíbený rakouský DJ, dnes již i plodný producent Felipe, zakladatel Titanium Records.
Domácí špičky tvrdé elektronické taneční hudby budou první weekend v září zastupovat Kaiser Soze, resident Orion Hall, Hyde, resident ostravského klubu Fabric, Jerry, resident party Apokalypsa.

Bassblaster nocí vás provede několika předešlými akcemi prověřený, rakouský MC Spot, člen výjimečné skupiny Living F/X za asistence domácích Dark Angels. 6. září na vás čeká dokonale ozvučený prostor haly Rondo, nebývalá světelná a laserová show, bohatě zásobené bary a hlavně neuvěřitelně nízké, v porovnání s kvalitou akce neskutečné vstupné 230 v předprodeji a 280 na místě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*