Artattack: Skunk funk

Skunk funk je v poradí už štvrtá hip-hopová akcia v Bajkali. Na tejto akcii vystúpia poprední djovia zo Slovenska. Dj Vec z Trosiek,ktorý zvíazil na majstrovstvách čiech a Slovenska prvé miesto.Jeho technika mixovania je na veľmi kvalitnej úrovni a v jeho sete si príde na svoje každý fanúšik tejto hudby.

Dj David zo Senca v minulosti takisto majster čiech a Slovenska v mixovaní. Okrem vydávaní pouličných kompilácií Zvukov ulice, sa venoval gramofónu a jeho zbierka platní patrí bezkonkurenčne k najväčším v republike. Dj Amen2 je nádejou novej školy na Slovensku.

člen skunk funk crew, ktorý okrem vystúpení live s Krakallou a Štvancom hrá na &quotskoro” každej party na Slovensku. V Bajkali je rezidentom na hip-hopových akciách z jednoduchého dôvodu, pri jeho výbere platní nikto nesedí na zadku.

Dj Almighty Kefir je členom Jah division soundsystem. Je to reggae dj, ktorý na hip-hovom stage odprezentuje dancehallový set, veľmi dobrá kombinácia s hip-hopom. Je to vlastne nová škola reggae, ktorá je rýchlejšia a plná energie.

Tomuto štýlu holduje aj veža hip-hopových prominentov ako napr. Jan Delay z Absolute begginers, D-FLAME, Mr.Gentleman… Na západe veľmi obľúbené, na Slovensku to bude premiéra. Spolu so svojím homeboyom RasDomčekom, budú hra reggae na vedľajšom stage.

Na akcii bude vysielaná grafiti videoprojekcia Monsters of art. Od 22:00 do 02:00 živý prenos na rádiu Rock fm priamo z Bajkalu. Nenechajte si újs party v kvalitnom nočnom klube s kvalitným osadenstvom djov v kombinácií, ktorú ste doposiaľ nikde nemali možnos vidie.

Text: SKUNK FUNK CREW

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*