Apokalypsa – Videogame : Tlačová správa.

Z dalších zahraničních Djs se poprvé předvede Dave Navarro, majitel frankfurtského velkoobchodu s vynily Main. rec, resident Park klubu, který přednese svúj výklad o pumping technu a to pěkně po Německu:) Dave hraje od roku 1990 převážně v Kanadě, na Ibize a v Německu, kde je brán jako legenda party dění a rozdavač dobré nálady. Za sebou má spolupráci s předními světovými Dj-ji typu – Heiko Laux, Thorsten Sharf, Carsten Fietz a také s předními německými labely I220 rec, Fieber, Ltd440hz a dalšími.

Z bulharského města Sofia k nám zavítá DJ Dreckster, majitel agentury Phonk Promotion. Předtím pracoval pro nejprestižnější agenturu v Bulharsku – Metropolis Booking, odkud po založení své vlastní agentury odchází. Zahrál si ve všech technoklubech v Bulharsku, jako např. Blade (Sofia), kde púsobí jako rezident, Indigo (Sofia), Neo (Sofia), Comics (Varna), Zalata (Gabrovo), Graffiti (Blagoevgrad), Viva2000 (Ruse). Za Rakousko odehraje svúj set již známý Adelic ze stáje Felipeho Titanu. Jako překvapení z české špičky vystoupí po púlroční pause a zvěstech techno party star Leo Lycra, natěšen na svúj set. Neméně nadšený vystoupí Kaisersoze, který zahrál na Gazometru 12.10.2002 po boku Adama Beyera a Marco Baileyho. Samozřejmě na Videogame nesmějí chybět residenti Apokalypsy, bratři v triku Jerry (Lunar/CZ) a Orbith (Bassline/CZ). Určitě dobrou zprávou pro hlavní stage je celkem 5 videoprojekcí s vystoupením 3 VJs crew Moire & Vision. Hlavní koncept a následná výjmečnost této projekce bude spočívat v interaktivní synchronizaci videosignálu s děním přímo na místě. Například synchronizace se zvukem, laserem či pohyby DJs. Samotní umělci múžou být snímáni kamerou z rúzných úhlú jednak živou kamerou přímo z pódia, ale také další kamerou z režie. Prúmyslová kamera pro celkový pohled bude umístěna u stropu a bude tak snímat celkový pohled. Jednotlivé okruhy mohou být zapojeny na LaGrotu do videostěny. Další neméně dúležité potěšení je přítomnost Marcel soundu, go-go artists by Dark Angels, lasershow by Sanny, testy XTC a kyslíkový stan Neuron. Obrovským plusem LaGroty (Rave.cz elektro stage) bude právě již zmiňovaná videostěna s vysíláním z hlavního flooru. Na elektro stagei vystoupí Dj Master G, finalista Red Bull Music Academy 2002, který hraje nejenom u nás a v Evropě, ale zahrál si také v klubech v Mineapolis a Torontu. Mimo DJingu také skládá vlastní hudbu, jeho tracky jste mohli slyšet v Demoline na bassline.cz, na labelu Techex 04. Dále svým elektrem nás poctí slovenská elektro-královna Denia z Bajkonuru, vzorový příklad elektromuže Ian Fuzzy (JZD promotion) a samozřejmě kdo nesmí chybět na elektro flooru než jeho propagátor Orbith, který předvede ryze čistý elektro set tak, jak si jej sám představuje.

Po akci si múžete zajít na oficiální afterparty v klubu Perpetuum, kde vystoupí bavič Dave Navarro,exkluzivně Dj Jerry a jeho ranní stav, Kaisersoze a Urbandevelopment djs crew: Hal9000, CIM a Robert Kepert. V rámci propagace bude každý čtvrtek ke stáhnutí na serveru rave.cz MP3 z minulé Apokalypsy tzn. Jerry, Orbith, Alleki @ Kobylka, Michael Burkat a Ogi. Dále múžete v novém časopisu Rave soutěžit s Apokalypsou o věcné ceny.

Předprodejní místa jsou navíc posilněna také o Slovenskou republiku.
Takže 16.11.2002 Apokalypsa – Videogame. více na www.apokalypsa.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*