Apokalypsa

Organizace:
Vip,free vstupy a výherci soutěží (servery,časopisy,rádia) budou uvedeni na guest listu pod svým jménem a přijmením,u zadního vstupu Laser show hall,vedle Roller skatingu.
Předprodeje a lístky na místě mají vchod ze předu Boby centra,tak jak tomu bylo doposavad.
Všechny prostory bude pruchodné,nebudou žádné zábrany,záterasy a omezení v pohybu po Boby centru.

Specials:

Sound system – Složení ozvučení, které bude navazovat na stávající ozvučení Boby bude následující: 4 bassové reproduktory o výšce jednoho metru na každé straně podia, 4 středovýškové boxy o velikosti jednoho metru značky A-class, které jste mohli vidět, ale hlavně slyšet, například na Cosmic tripu. Na každé zvukové pásmo jednotlivě bude připraven speciální zesilovač. Celkový výkon aparatury činí 12kW hudebního výkonu plus bude samozřejmě využito stávajícího ozvučení Boby centra .

Videoprojekce Moire @ Vision – Základ bude tvořit velká, přes 20m dlouhá, videostěna složená z pěti projekčních ploch nad podiem. Jednotlivé plochy budou odlišeny několika okruhy a tak divák vlastně uvidí několik projekcí zároveň. Samozřejmě nebude chybět interaktivita videoprojekce se zvukem jednotlivých DJs, video-line up a živé vstupy na videostěny Girl stage. Vzhledem k odbornému zázemí a možnostem komunikovat v uměleckém prostředí se většina členú MOIRE&VISION věnuje hlavně aplikovanému uměni v oborech video, multimedia a performance.

Final scratch workshop – Každý s návštěvníkú bude mít možnost shlédnout a ozkoušet novou technologii -Final scratch od Firmy Stanton

Look models -Na třináctém pokračování Apokalypsy se objeví ,po domluvě s promotéry, scouting team světové modelingové agentury Look Models, aby zde oslovili nové neokoukané tváře a nabídli jim uplatnění v oblasti modelingu.

Vodka Amundsen – bary vodky Amundsen budou nabízet snížené ceny vodky a to na 20,-

Zdarma:

After party : v klubu Babylon na Dominikánském náměstí 2 s tímto obsazením:

DAVE NAVARRO(Aspeak/De)
KAISERSOZE(Lunar/Cz)
BERNIE(Soundcaught/Cz)
HALL9000(Urbandevelopment/Cz)
CIM (Urbandevelopment/Cz)
ROBERT KEPERT (Urbandevelopment/Cz).

Trička Russell Athletic – prvních 200 návštěvníkú obdrží při vstupu tričko Russell Athletic

Dárkové předměty Budvar – na akci se budou rozdávat reklamní a propagační předměty oblibeného piva Budvar – trička,mikyny,čepice atd

Výherci soutěží -dárkové předměty jako jsou Trička, CD, Desky apod. byli předány rave.cz crew, a na stánku časopisu Rave je obdržíte.

Time Line-up

Rave.cz stage
20:00 Skipworker
21:30 Pietro
22:30 Thodd Sharp
23:30 Pavel Krejdl
00:30 Space Djz – Jamie Bissmire @ Ben Long (2 mix,4 decks)
02:30 Ade Fenton
04:00 Jerry
05:00 Kaisersoze

Rave magazine girl stage
20:00 Miss Renny
22:00 Denia
00:00 Lucca
02:00 Nika77
04:00 Laura Level

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*