Apokalypsa 10 – Desirable : tlačová správa

Na desaté výročí si pro nás pořadatelé připravili přímo lahúdkové obsazení main flooru Laser show hall v podání techhouseové princezny Dj´ky Luccy pod taktovkou Mersey agency,technoinženýr Kaisersoze a nezapomenutelný odborník na práci s publikem Dj. Jerry z Brnenskeho Lunar bookingu,basslineový elektro mág Orbith,svým inteligentním technem nás do varu dostane velmistr Pietro .

Ze světové špičky nás navštíví výtečný producent, skvělý DJ, zakladatel a majitel labelu Asymmetric, umělec, kterého předchází vynikající pověst Inigo Kennedy,dále všestranný Dj z Ohia města Cincinati (USA) oblíbenec zvláště německé taneční sceny Roberto Q. Ingram a Bulharský technoodborník a finalista World mixing v Ministry of Sound,stálý účastník mega akcí Metropolis Dj. Steven .Na second flooru La grotta nás příjemně naladí pánove Dj Rusty Fox a Dj Hobby ,Brněnský specialista Dj Re-set a trancový šílenec Hal9000.Pro ranní vyznavače hudby je připravena oficial after party v Brnenském klubovém centru Perpetuum s obsazením Radan Mach,Kaisersoze,Funk Halen a sdružení Dj´s Urban Development(Hal9000,Robert Kepert,CIM).

O dekorace se postarají velmistři svého řemesla Depo9 z Olomouce,vizuální efekty a lasershow vytvoří Sanny .,rezonanční síla zvuku by Boby ,samozřejmě nebudou chybet testy XTC,Kyslikový stan Neuron go-go,devil stick fire show a hlavně překvapení k desátému výročí technosmrště Apokalypsa .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*