ANDY’S BIRTHDAY PARTY

Na tom by nebolo nič výnimočne, keby pre Vás všetkých nenachystal &quothustú žúrkovicu.” Tá sa odohraje, ako inak, v materskom klube s dvoma dvojkami.

Začiatok tohto nevšedného večierku je o 10. hodine večernej, kedy vystúpi mlada domáca dvojka Kray & Phu. Pri k-áčku ešte Ďaľšiu hodinu zostaneme, pretože za gramofóny sa postavý ostrieľaný dj a producent Klimo. Od dvanástej do jednej Vám Vaše zadočky poriadne ponatriasa &quotpražák” Patrick D. Sebastian, okrem iného programový riaditeľ rádia Life a majiteľ českého labelu SoundFactory. Po ňom na rad príde hlavná hviezda večera, sám oslávenec. Dúfajme (teda dúfajte), že ešte bude vláda stᝠpri pulte a zahrá nám Tribal tak ako to dokáže iba on … Od druhej trocha pritvrdíme a zrýchlime. Ian Carry totiž vyšle do publika opä tú skvelú a neopakovateľnú atmosféru techhouse-groovu. Posledným pánom, ktorého umiestnenie v line-up nie je náhodne, je Styller. Určite sa radi necháte zvies na jeho jazde plnej vlhkej erotiky a tvrdého beat-u. Po jeho vystúpení bude na rade ping-pong všetkých prítomných i trochu neprítomných do neskorých ranných hodín.

Spríjemňova nám budú pocity 3. gogo-dancers na špeciálnom pódiu, LASER SHOW!, a dekorácie. No a samozrejme sám Andy.. Očakáva sa aj príchod niekoľkých celebrít. Vstup je skutočne symbolicky. Only 40,-Sk

Line-up:
22:00 – 23:00 KRAY & PHU [pn]
23:00 – 00:00 KLIMO [club22/pn]
00:00 – 01:00 PATRICK D. SEBASTIAN [dcproduction.cz]
01:00 – 02:00 ANDY [club22/pn]
02:00 – 03:00 IAN CARRY [albionculture rec./ba]
03:00 – 04:00 STYLLER [albionculture rec./sa]
04:00 – ??:?? dj’s ping pong golf tennis

Aktuálne info nájdete vždy na stránkach www.djandy.sk alebo www.club22.ay.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu ..

BeBe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*