Aký bol Hauz v U.clube!

Hra sa začalo okolo 23:30 a ako prvý nastúpil Rado Rovny. Hral pomalší deep house, ale neskôr začal viac pumpova. Z jeho repertoáru som postrehol aj staršiu vec od DJa Sneaka, ktorú som v U.clube naposledy počul ešte za éry Meiningera & Soapa. Atómový kryt sa začal plni a sme si uložili naše zvršky do skladu zamorených odevov a posilnený darmi prírody smelo vyšli na parket.(Plný optimizmu a odhodlania!:-)) Raz-dva-tri-dva-dva-tri, klub bol už solídne naplnený, zábava sa mohla zača.

Okolo 1 hodiny Rada vystriedal dj Muzzy – neviem posúdi vzhľadom na moje psychické rozpoloženie. Zahral skladbu, na ktorú tak skoro nezabudneme! Bol to skvelý house s vokálom speváčky Sade(soulová hviezda 80.tych rokov). Bolo to neuveriteľné, jej jemný vokál ma doslova hladil po tvári a cítil som ho po celom tele. Podobné úkazy som sledoval aj na ostatných návštevníkoch. Učko proste ožilo!

Už to neboli tie šedé steny, zvláštny vlhký(pivnicový) pach, ale oáza plná jemných zvukov. Musím prizna, že vokály nemám v obľube, ale Muzzy ma dostal. Vo svojich vokálových orgiách pokračoval aj Ďalej, kým ho nenahradil DJ Poprednny. Hral minimal-deep house, jednoducho klasika. Každá party raz musí skonči a my spokojní večerom šup pekne spinka! Dobrú noc.

Text: Tomo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*