Adam Mišík je v novém vizuálu ve svém vlastním Stínu

Ďalšia skladba  z decembrového albumu 2.0, ktorá práve dostala vizuálnu podobu, je skladba Stín. Po veľmi úspešnom klipe PROUD, na ktorom feat. Dorian  má na YouTube  už cez 2,3 milióna videní a Ty se díváš so Sofianom Medjmedjom s SKiNNY BARBEROM, prichádza opäť  s temným čiernobielym vizuálom. Adam potvrdzuje svoju textovú i hudobnú vyzretosť, a skvele to všetko zapadá do celého albumu. O video sa postaralo mladé tvorivé trio Jan Ruttner, Petr Vlček, Jakub Salavec a za produkciou stojí Lukáš Chromek. Autorom textu, je tak ako skoro pri celom albume, sám Adam Mišík.

Temná popová spoveď s melodickým a úderným beatom podporená vizuálom, je bezpochyby ďalším puzzle zapadajúcim do albumu.

Na klipe sa podieľalo tvorivé trio Ruttner, Vlček, Salavec, ktorí s Mišíkom chystajú aj ďalšie videoklipy . Tých sa dočkáme v priebehu jari. 

Adamovi trvalo päť rokov, kým sa stabilizoval vo zvuku a skladbách, do ktorých postupne dozrieval. Preto sú na doske 2.0 počuť najrôznejšie vplyvy, ktoré Adama sprevádzali. Sám svoju tvorbu komentuje slovami: „Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale o to, abych přišel s něčím, co bude znít trochu jinak než všechno ostatní. Chtěl jsem zkusit něco jinak a nejít po všem hned prvoplánově. A rozhodně jsem nechtěl, aby deska byla produkčně monotónní, a tak jsem se spojil se všemi producenty, kteří mě kdy zvukově inspirovali.“

Adamovi fanúšikovia sa naňho môžu tešiť ako na hosťa jarnej časti  Mirai Tour

Adam Mišík

https://www.facebook.com/adammisikofficial
About blackdog 458 Articles
Blackdog

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*