2 ročník majstrovstiev amatérskych dj.

LIVC DJ school v spolupráci s TWM komplexom usporadúva 2. ročník majstrovstiev amatérskych dj-ov českej a Slovenskej republiky – LIVC DJ CHAMP 2002

Pre tentokrát sa majstrovstvá uskutočnia v dvoch, od seba nezávislých kôl, pre Slovensko a pre českú republiku.

Termín konania slovenského kola : 15.6.2002 v Bratislave
Termín konania českého kola : 28.6.2002 v Prahe
Termín finále obidvoch kôl : 29.6.2002 v Prahe

Podmienky: Do súaže prihlási sa môžu amatérsky dj-i, ktorých nezastupuje žiadna bookingová agentúra na Slovensku alebo v čechách. Záujemcovia nemusia ma žiadne skúsenosti s hraním na verejnosti. Dj-ing nie je ich prioritným finančným zdrojom alebo živobytím. Vekový limit je minimálne 17 rokov.

Forma prihlášky: Záujemca pošle na adresu TWM Komplex, Lesnícka 4, Praha 5, 150 00 maximálne 40 minútovú demonahrávku nahranú z vinylových dosiek na dostupných médiách akými sú CD, MD, MC v jednej z kategórii : house, techno, drum n bass. K demu priloží stručnú históriu svojej dj-skej praxe, celé meno, Djské meno, adresu a telefonický alebo prípadný e mailový kontakt a štýl, ktorý hrá. Tieto nahrávky bude posudzova odborná porota vybraná pre každý konkrétny štýl.

Slovenské kolo je určené pre záujemcov žijúcich na území SR, české kolo pre záujemcov žijúcich na území čR.

Uzávierka demo nahrávok do súaže pre Slovensku republiku : 31.5.2002

Do súaže postúpi vždy 5 najlepších súažiacich vybraných podľa zaslaných demonahrávok. Výsledky výberu sa prihlásení účastníci dozvedia 2 – 1 týždeň pred samotnou súažou. Viac informácii očakávajte v nasledujúcom týždni.

Kontakt: Linda (linda@djschool.cz , + 420 603 838 739)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*