Tlačová správa: BOOOMERANG

Od svetovej špičky s viac ako desa ročnou praxou sa dá očakáva všeličo, preto sa pripravte na jedinečnú atmosféru, ktorú vám na main floore naservírujú naslovo vzatí odborníci.

Headliner č.1 – GLENN WILSON je pre svoje pumpin techno popredným anglickým vývozným artiklom. Svoje djské umenie už predviedol v kluboch po celom svete (Brazília, Holandsko, Dánsko, Škótsko, Španielsko, Japonsko, Austrália atĎ.). GLENN je nie len dj, ale aj live performance, producent a majiteľ hneĎ niekolkých techno labelov (Compound, Submissions, Punish, Heroes, Planet Rhythm).
Headliner č.2 – WAVESOUND pochádza zo Španielska. Svoj osobitý štýl založený na rýchlom a precíznom mixingu inteligentných, ale dostatočne temných trackov už stihol predvies aj takým hviezdam, ako sú: Dave Clarke, Sven Väth, Ricie Hawtin, Surgeon, James Ruskin, Ben Sims, Marco Carola, Oscar Mulero, Dj Rush a Ďalší. Produkova začal pred rokom, na vlastnom labely Recycled Sound. Tento mesiac by na ňom mal vyjs jeho druhý track.
Určite si nenechajte újs ani set dja Skipworkera, ktorý patrí k rovnakej generácií djov ako Agent. No, jeho hudobný záber je oveľa širší, čo sa v pozitívnom zmysle prejavuje aj v jeho setoch. Tie bývajú veľmi pestré a pre mnohých častokrát prekvapivé. Agentúra Standa (exSubtech) ručí aj za kvalitu ostatných použitých prísad. V tradičnom slovenskom technomenú sa vám Ďalej predstaví majster mixu Benco, odborník na flowing mixing Roland Kadela a svojimi industriálnymi techno trackmi vás určite dostane do varu aj veľmajster Loktibrada.

Priamo z Ibizy pochádza ozdoba housového flooru. Je ním HECTORE (Dj, ročník 1973:), ktorý stál pri zrode všetkých dnes už popularitou žiariacich klubov v akčnom rádiuse Balearských ostrovov a Costa Blanca (Pacha, Space, Km-5, Penelope, Cafe Del Mar atd.). Odborník na prácu s publikom, majster zábavy a všestranný Dj EDDY-K z Brna, už vydal viac ako 30 namixovaných kompilácií, spolupracoval tiež s Darou Rolins a za vrchol svojej kariery považuje hranie po boku takých djov ako sú Little Lui Vega, David Morales, Trevor Rockliffe, Philip Nikwe Lawson, Steeven Sanchez.
Slovenské farby tu budú háji Dj Mishek zo Žiliny a navrátilec zo Spojeného Kráľovstva, špecialista na 3 gramofóny Yoshi. Ozdobou tohto flooru, alebo ak chcete, šlahačkou na torte bude deephousové vystúpenie DJane Sunny z vip-booking.ke.

Pre vyznavačov raňajok pod hradom je pripravená oficiálna afterpárty v tradičnom Ú-klube s presvedčivým obsadením: Toky, Boss, Cosmo a Dave D.

Doprava: kyvadlová, bus č. 61
Predpredaj: Peoples (Gorkého 1)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*