Summer of Love2003 news!

INTELLIGENT TRANCE SUNRISE @ SummerOfLove2003
PROGRESSIVE TRANCE NA SUMMEROFLOVE BUDE!

Tranced2Progressive stage, které mělo púvodně na SummerOfLove být, muselo být zrušeno. Dúvody k zrušení celého pódia nebyly jen ekonomické, ale také vycházely z upřesnění podmínek pro pořádání SummerOfLove festivalu ze strany Města Pardubic, především šlo o dodržení únosnosti hluku ve městě.

Reakce ze strany fanouškú trance a progressive, a samozřejmě i zrušených djú, byly tak zklamané až rozhořčené, že jsme dali hlavy dohromady a něco přec jen vymysleli. Rádi bychom se všem fanouškúm trance a progressive chtěli omluvit za nepředvídatelné změny. Budeme rádi, přijmete-li tuto omluvu:

Trance & Progressive na SummerOfLove zústane! Nevzdali jsme nepřízeň úřadú a společně s dvojkou Haverlik & Tkác jsme připravili INTELLIGENT TRANCE SUNRISE. Na Lucky Beach pódiu, kde v 05.00 skončí program s Radostí FX nastoupí další ze specialit letošního SummerOfLove, svítání a ranní pohodování s tou nejlepší slovenskou trance špičkou: od 05. do 08.00 zahrají svou premiéru jako duo Haverlik&Tkac (Baroque Records – Tyra, SK). Od 08. do 11.00 gramofony převezme trance kouzelník Little Louie (SK).
Nad ránem s ýchodem sluníčka bude o vás ale ještě jinak postaráno. V luxusním prostředí Lucky Beach stanu si budete moci vychutnat nejen ranní kávičku s koblížkem či čerstvým rohlíčkem, ale i třeba se na přicházející nový den naladit lahodným ovocem a sladkými perníčky.

V 11.00 INTELLIGENT TRANCE SUNRISE plynule přejde do TRANCE2PROGRESSIVE AFTER PARTY, kterou mají na starost nejoblíbenější after mistři v čechách: Petr Holman, Prochy, Tazz a další hudební překvapení. After bude až do 22.00, poté se múžete vypravit na ÁFTR PO ÁFTRU, do klubu Žralok na tř. Míru v Pardubicích a to už bude pořádná techno masáž!

SummerOfLove
Open Air Electronic Festival
23-08-2003 Závodiště Pardubice

Více Hudby.
Více Lásky.
Více Zábavy.

Uvidíme Se Tam.

www.summeroflove.cz

Text: Bassline

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*