Partyboyove dobrodružstvá – 16.diel

Štvrtok bol skôr kľudný a tak som si to v piatok užil dvojnásobne. Začal som v klube Kráter, kde sa o spotené sedemnástky starali dji Pico a Martin Jendek. O tom, že to robili dobre, svečí aj to, že som tu zotrval a dobre sa bavil až do jednej hodiny rannej. Hralo sa všetko od housu až po progressive a moje ruky si to krásne užívali…

Moje Ďalšie cesty smerovali do klubu Hlbočina, kde sa tej noci mal ukáza Oskar Róža so svojou skupinou. Na moje veľké prekvapenie tu okrem Oskara stáli aj Jana Kirschner, Ivan Tásler a mám pocit, že aj Katka Korček. Amotsféru totálne napráskanej Hlbočiny, kde som nemohol iné ako spieva, píska a tancova ani nebudem opisova.

Po skončení koncertu som sa išiel dorazi do U.clubu, kde ma už čakali s otvorenou náručou a zopár vodkami k tomu a keĎže som bol natoľko unavený mojimi potuľkami po nočných podnikoch nášho hlavného mesta, neunúval som sa ani bundu odnies do šane. Na tento účel mi nakoniec poslúžila kovová reaz visiaca na parkete(buĎ si cestu nájdem, alebo spravím…)

Takto rozbesnený som nakoniec zaparkoval v mládežníckej diskotéke – Cirkus Barok a totalne na padr skočil do taxíka a dal sa odvies k najbližšej postely, kde by som mohol ako tak dohna vzniknuté škody. Že sa mi to podarilo svedčí aj fakt, že teraz píšem tento text.

A čo vy? Tiež ste sa dobre bavili?

Váš Partyboy

Ostatné reportáže od Partyboja tu https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*