HRAD03 – Dodo.man – profil

Dj Dodo.man/bajkonur

Venuje sa elektronickej tanečnej hudbe skoro 10 rokov. Pochádza z pod Tatier, z Popradu kde spolu s djom Kečem zakladali tanečnú scénu. V roku 1995 začali spolu tvori jednu z najdlhších hudobných relácii, venujúcich sa tanečnej hudbe na Slovensku. Relácia mala názov Understand The Dancefloor, a vysielala sa na Rádiu Tatry celých 6 rokov. Počas jeho pôsobenia v Poprade a okolí produkoval úspešné párty ako Techno n House, Klobazza, bol rezidentom klubov ako C Klub, R klub. V roku 2000 prichádza do Bratislavy, kde na začiatku pôsobí v agentúre s.m.i.i.l.e. a neskôr v agentúre Bajkonur. Postupom času sa stáva jedným z popredných tech-housových slovenských djov. Vystupuje na akciách ako Metaxa Sunshine, Doubledecker, Pohoda 2001, neskôr i na významných českých akciách ako Apokalypsa, Citadela, Supersonic Garage, či festivaloch ako Hradhouse, kluboch ako Mecca, Roxy. Za túto dobu sa predstavil po boku mnoho svetových djs. Za zmienku stoja napr. Terry Francis, Colin Dale, Eddie Richards, Get Fucked, Ian Pooley, Mijk Van Dijk, Johanes Heil atd.

HRAD03 – 15.8.2003 Beckov

DAVE NAVARRO (MAIN RECORDS, FRANKFURT), TOKY(numb/standa)
Michael Burian (jpa/flesh/cz), Tráva (lex.rec/cz), Boss (knedeep), Dodo.man (bajkonur), Little Loui (maxibooking), Pappi (maxibooking), Breeth (bajkonur), Wychitawacs (21:10 promo), čára (21:10 promo)

– začiatok 18.00, hrad otvorený od 17.00 za každého počasia, 12 hodín hudby, videoprojekcia, zelený laser, vege jedla, etno čajovňa, djs nápoje

www.bajkonur.net/hrad

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*