Ultramix s chill out CD!

Listopadový Ultram:x právě vychází.
Ultram:x – nejvypečenější hudební časopis.

Na obálce Robbie Williams
ZDARMA CD Ultramix Office 2003 – podzimní chillout
– to nejlepší z českého chilloutu na sychravý podzim včetně sedmi exkluzivních trackú.
(Indy a Wich, ZKA4T, Loonaloop, Jack Dickolson, Soil, Juanita Juarez, Close Encounter, Selfvisit, Ecson Waldes, Bratři Orffové, The Chancers/Wich rmx)

K limitované sérii Ultram:xú je přiloženo CD Loonaloop Cleared 4 Take Off (za doplatek 150 Kč).

Robbie Williams – „Nejsem žádej vošoust!“ exkluzivní rozhovor pouze v Umixu!!!
Je, a nebo není? O tom již v mírně apologetickém rozhovoru, který nenajdete nikde jinde. A také A-Z abeceda zajímavostí o tomto idolu nejen dívčích srdcí.

Ztrhaný Fiala s dynamitem
Pod titulkem, kvúli kterému by se měl každý správný melancholik rovnou a bez ptaní zastřelit, se skrývá popis jednoho výletu. Radek Bureš se vydal do nitra Valmezu, aby hledal srdce poetiky Mňágy a ŽĎorp. Co všechno ho cestou potkalo a co mu na sebe i ostatní prozradil Petr Fiala?

Gang bang po anglicku
Jmenujte tři lidi z vašeho okolí, kteří se vyznají v tom, kdo všechno měl kdy něco společného s UNKLE. Ohromný hudební gang bang, nádherné orgie a z nich celá kupa povedených dětiček. Ano, samozřejmě že mluvíme o hudbě…

Téma: Skladatelská odysea
O tom, jak se točí, skládá a przní filmová muzika, jsme se pobavili s nejvýraznějšími českými skladateli posledních let. Co nám prozradili o profesi, bez níž by ani Pulp Fiction nebyly taková sranda?

Rock’n’roll highway
Umíte si vúbec představit, co všechno musí zvládnout kapela na turné? O tom, jak naše světově nejproslulejší skupina dobývala Japonsko píše drsně a bez cenzury její promotér. Vše, co jste chtěli vědět o turné Sunshine. Jedině v Ultram:xu.

Ten správnej tým
Rozhodli jsme se alespoň trochu napravit nespravedlivost světa. Slávu, ovace a oddané fanynky vždycky sklidí kapela. Jenže na tom, aby mohla vúbec vystoupit, případně něco nahrát, se podílí velká spousta jiných lidí, které běžně nevidíte. Představíme vám hned deset z nich.

Mediální hříčka
Když začne holka od vedle zpívat, sbírá se vám do klávesnice spousta frází. Mezi těmi a novou deskou slečny Dido, jíž část kritiky pohřbila i s korzetem, balancuje Jan Pomuk Štěpánek. Co všechno dokáží s jednou zpěvačkou provést média?

A dále: Travis, Hudební labely v krizi, Mňága vs, J.A.R. Barumby, konec časopisu Rave, rozpad Zwan, Clou, Interpol, Soil, měsíční hitparáda IFPI, hrobeček: Fine Young Cannibals, retro: Eurodisco, navštívili jsme za vás: Portugalsko, Geomusic: Kanada, recenze, filmy, koncerty, kluby, 12 stran novinek, připravované desky, přehled rádií, soutěž, křížovka, fade out: Aleš Juchelka – věřící Medúzista, oblíbené skladby odhaluje Marta Jandová, pravidelný fejeton Richarda Krajča a plno dalšího…to vše na 100 stranách.

1 číslo s CD v předplatném jen za pouhých 69 Kč.
Předplate si Ultram:x a ušetříte 500 Kč.
predplatne@ultramix.cz AKCE!!! Prvních 1000 předplatitelú dostane navíc 2CD Prague Loves Paris zdarma.

Text: U:mix

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*