TLAčOVKA: Ibiza Special Edition

Ibiza Special Edition with Dj Mattio 30.

Špeciálna Ibizovská dekorácia, množstvo najmodernejších svetelných efektov doplnené o laser! O 21.00 otvorí párty Dj Martin Jendek, ktorý bude hra UK housový set. Táto charizmatická „rebel“ postavička, to už pravidelne zahrieva naplno :o) O 00.30 vystrieda Maa headliner večera Dj Mattio zo známeho ostrova Ibiza v Španielsku. Mattio odohrá našlapaný balearic set. Skutočne to najlepšie čo sa do naších končín dostáva len zriedka. Super vocal housííík!!! Mimochodom Mattio okrem hrania a tancovania na Ibize má aj rezidentné párty vo viacerých pražských kluboch. Spomeniem napríklad DUPLEX kde má vlastnú noc s názvom MEIDAN na Václavskom námestí, Ďalej klub Industry 55 na Vinohradskej a veľmi obľúbené kluby u pražskej smotánky Naiff a Studio 54. Na Ibize trávi celú letnú sezónu a hráva vo viacerých baroch: Tantra bar, Container DJ bar, Funkin´Area a klub KISS!

Takže je sa na čo sa teši, bude sa tancova pi a oslavova príchod leta horúcimi latino housovými rytmami ako sa patrí. Mattio ukončí svoj set o 2.30 a na záver príde rozmeta všetkých svojím trancom Pico. BPM pôjde radikálne hore, ako aj nekompromysné zvukové plochy ktoré nastúpia priamo z Belgicka a Holandska. IN TRANCE WE TRUST !

Párty ako sa patrí?
A na záver ešte jedna maličkos. Vstupné je len 50.-Sk
Kráter sa nachádza v blízkosti mierového námestia. Presnejšie za budovou Tatracentra na Vysokej ulici č.14 v Bratislave.

p.s. Kto si ešte pamätá Ibiza Club vie o čo pôjde aj teraz :o))

(Pico, Ibiza promotion) www.ibiza.sk, www.pico.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*