Tlačová správa: TMAtuBYtu14 s ELEMENTZ CREW

Do METROklubu Šaľa sa totiž piatok 21. Novembra dovalí šesčlenná holandská posádka ELEMENTZ zo soundsystému Triple Vision. Na hlavnom DnB floore postupne vystúpia ako hlavné hviezdy večera Djs: DREAZZ, FALCON, HARSH a tiež najnovší člen Elementz Dj PAMB.

Doprevádza ich bude svojím černošským vokálom dvorný Mc DART, ktorý si na pomoc privedie vraj jedného z najlepších holandských MCs Mc PROSKRIPTa. Z domácich hviezd im budú sekundova Gabanna, Kato, Drewo za supportu hlasov Mc Tweety Twiztu, Mc Gahiry a scratchingov v podaní Dj Veca. A aby toho na hlavnom stagei nebolo dos, exkluzívne sa so svojim spoločným dnb setom predstavý Techno-Houseová dvojica Benco + Haberland!!!

Ako druhý kľudnejší floor je pripravený stage, ktorý budú okupova Hip Hop djs. Svoje Trosky-spolupráce tu budú predvádza Vec + Gargamel aka gabanna a spolu s nimi budú vinyly škriaba domáci raprezent-djs Miko a Lari.

Najoddychovejším priestorom noci sa však stane Chill out room, kde sa bude nachádza kočovná čajovňa. Tu budú svojimi down tempo rytmami umocňova atmosféru Naada Sound Komplex, Hoody, Mosaic a ako live act Bollo z white tape.

Počas celého večera je pripravený dokonca aj predaj platní vinyl shopu Forsne!

Text: Organizator

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*