Tlačová správa DEFINITION of SUMMER – open air electronic music night

Druhé vydanie s podtitulom DEFINITION of SUMMER je koncipované ako open air night, uskutoční sa v piatok 4. júla 2003 v atraktívnych exteriéroch areálu kameňolomu na Pezinskej Babe a tentokrát sa bude nies čisto v štýle house a techhouse. Areál bude vybavený zvukom o výkone 10 kw od LAURA SOUND ktorý boli zodpovedný za vznikajúci zvuk na premiére v Dune, špeciálnym svetelným parkom a pre prípad nepriaznivého počasia tiež zastrešený. Malým bonusom je možnos kúpania na neĎalekej priehrade.

Za gramafónmi sa postupne predstavia nádeje slovenskej house music bratislavčan dj GABRIEL – známi napr. z niekoľkých vydaní HAUZ v u-clube, pezinčan dj MELON – ktorého ste mali možnos vidie napr. na DEFINITION of minulý rok alebo tiež na poslednom vydaní HAUZ v u-clube. Svoje sety Ďaľej odohrajú dj ERIK z trnavského switch booking-u, dj-ka DENIA, ktorá sa úspešne presadzuje v susedných čechách kde namixovala promo cd pre party APOKALYPSA, exekútor house mix-u pre cd Bee Free dj BENCO spolu s druhou polovicou benelux dj`s dj-om SVETLUXOM, ktorý sa predstaví v exkluzívnom house sete a takisto jediný exekútor tohoto štýlu zo stajne subtech, rezident akcií HAUZ v bratislavsom u-clube a promotér podujatia dj POPREDNNY.

Začiatok akcie je o 21.00 odkedy bude na miesto konania a spä až do skončenia akcie o 06.00 premáva kyvadlová doprava z námestia v Pezinku.
Cena vstupenky je vskutku priaznivých 159 SK,- v predpredaji a 199,- SK na mieste. Lístky si možete od štvrtka 19.06 zakúpi v Bratislave vo Vinylshope na Lazaretskej ul. 35, v UV Café na Ventúrskej ul. 9, v Pezinku v Bistre pod vežou na Farského ul. 14 a v Trnave v predajni CD Aquarius na Trojičnom námestí.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*