TISKOVÁ ZPRÁVA K TECHNICAL JUICE 4 .

První host se jmenuje Sven Henke kterého jsme u nás v česku měli možnost už dvakrát slyšet. Sven žije v Německém městě Riesa kde se taky narodil. Spolu s ním přijede zahrát i druhý host který si říká Py Mortisher a ten žije na stejném místě jako jeho kolega Sven. Line up okoření djs hrající pod DrumFire bookingem který party pořádá. Konkrétně jsou to dj Radan Mach (Brno) potom dj Kita (Zlín) a jeden z pořadatelú dj Sigfrid (Zlín). Dále se ten večer představí hodonínská legenda a člen Sound44 dj Liner (Hodonín). Sestavu uzavřou dva djové a promotéři v jedné osobě. Je to dj Tilac (Morkovice), který je promotérem úspěšné série akcí v Morkovicích s názvem Syptech. Poslechnout si budete moct i dje který si říká dj Tarabass. Ten se pohybuje na taneční scéně krátkou dobu ale jako disco dj hrává od 90.let. Tento dj pořádá na Prostějovsku příjemné techno večírky s názvem MayDayBass. Zpestření akce by měl být projekt a performace jediného českého techno MC který se nazívá MC Cube. Na akci bude i videoprojekce 2×2 m + posílený světelný park.
Nenechte si ujít kvalitní party a nově provedený prostor ve kterém najdete techno v podání dvou německých a šesti českých djs. Zvýhodněné budou i ceny u VSTUPU!
Za 8 djs, z toho 2 zahraniční, dáte pouhých 70.- kč ALE POUZE do 23:00 hod.! Od 23:00 bude vstup za 100.- kč.
Více informací najdete na www.drumfire.cc nebo se informujte na info@drumfire.cc kde lze i rezervovat lístky.
Srdečně vás tímto všechny zveme. Drumfire crew

Dj Sven Hanke(Riesa,Germany)
Narodil se v roce 1977 a s tématem HUDBA se Sven setkal již na počátku 90.let. V této době se však omezoval pouze na konzum nemixované hudby na CDs a poslech prvních mixú na páskách volně šířených mezi známými.
Na základě této skutečnosti se spojováním skladeb do jednoho celku se v roce 1995 rozhodl zkusit vše na vlastní kúži a kupuje si první dva gramofony Technics 1210 a mixpult. První desky si koupil v DrážĎanech v obchodu HARDWAX, a poté už jen stačilo neustále zkoušet a trénovat mezi čtyřmi stěnami svého pokoje/zkušebny.se začal věnovat hraní v roce 1995 a stylově se momentálně věnuje tribal technu. Jako své vzory uvádí the Advent, Oliver Ho, Cari Lekebusch, Christian Smith, Ronny Wagner, Oscar Comas atd. Preferuje labely jako například inside, art, jericho, tronic. Hrává převážně skladby od producentú jako jsou Gaetano Parisio , Marco Carola nebo Joel Mull.Nejlepší party kreré poznal byly v klubech Omen [r.i.p.], Tresor, u60311 a mimo to hrál i v české rep. na párty Citadela a Warps 5. Sven nikdy nepopírá své vlivy, protože jeho heslo je: &quotNikdy nezapomeň, odkud jsi, a kdo tě přivedl tam, kde právě jsi”. Sven stylisticky upřednostňuje styl Detroit a plošný sound tribal techna, zejména evropského púvodu.Je členem labelu CONVULSE.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*