Techno na Bažant Pohode 2003

HU – technu sa vážnejšie venuje asi tri roky, vydáva na svojom labeli Backstage.sk, momentálne vychádza č.4 s remixami od Rumenige a Olga+Jozef. Okrem Slovenska hral v Bosne, Španielsku a česku.
www.djhu.sk

Poprednny – hráva svižný hauz a ľahšie techno. Rezident bratislavského u.clubu od 1999 momentálne začína s vlastnou produkciou – má track na kompilácii BeeFree.

Takaaki Itoh – pochádza z japonského mesta Sendai, hráva približne štyri roky, vydáva(l) prevažne na značkách Palicavonzvreca, Wols, Stimulus, Electracom, Majesty, Continual. často hráva v strednej a južnej Európe a celkom sa mu tu páči.
www.dion.ne.jp/~itakaaki

Dalo – technu sa venuje približne osem rokov. Je zakladateľom legendárneho bratislavského u.alubu, jeho produkcia vychádza/vyšla na značkách Olga+Jozef, PVC, Numb, Antidandruff, Tresor, Progress Report. Robil remix pre: Hardcell, Mark Broom, Function, HU, Makaton, C. Wunsch, Regis. Technicky dos zdatný!
www.olgaplusjozef.sk

Tibor – začínal podobne ako Dalo, momentálne hráva z Final Scratch, neprodukuje, venuje sa designu. Hral v Španielsku, Nemecku, Rusku, čechách, Rakúsku i Švajčiarsku.

Toky – dos populárny, hráva asi desa rokov. Produkcii sa venuje od roku 2000. Tracky vydal na Numb, Antidandruff, Palicavonzvreca, Tsunami, Tresor, Urknall, Progress Report. Dos energický.

Echoplex – spolu s Jacekom Sienkiewiczom asi najznámejší poľský techno producent, často spolupracoval s Pacou, Damon Wild, Fanon Flowers. Momentálne založil vlastnú značku Soleil, bude hra live, nie z notebooku. Silne ovplyvnený Detroitom.
www.peterechoplex.com

James Ruskin – vplyvný britský producent a DJ, hral takmer všade. Momentálne už produkuje pomenej, vlastní značky Blueprint a Coda, veľa spolupracoval so: Surgeon, Oliver Ho, 65d Mavericks, Richard Polson. Na Slovensku hral naposledy niekedy v roku 2000.
www.blueprintrecords.net

Benelux DJs – alias Benco a Svetlux, rezidenti bratislavského u.clubu. V tíme hrajú väčšinou z troch gramofónov, viac informácií na stránke www.benelux-djs.sk.

Text: Agentúra Pohoda

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*