Summer Of Love samozrejme bude !!!

Summer Of Love rozhodně v sobotu 17. srpna bude a proběhne bez jakýchkoliv změn a v plném rozsahu, včetně úplného line-upu, světel, zvuku, technického i organizačního zajištění!

Svou účast a přílet potvrdily všechny plánované hvězdy, stejně jako celý organizační a technický tým. Na Závodišti Pardubice dnes ve středu 14.8. začaly stavební práce a od zítra se staví jednotlivá pódia, stánky a festivalové městečko. V Pardubicím se povodně zcela vyhnuly a ani pondělní a úterní d隝 na Závodišti nezpúsobil žádné problémy, na některých místech jsou pouze kaluže, které odčerpáváme. Závodiště Dostihového centra Pardubice je tedy zcela připravené na konání takové události, jakou Summer Of Love je. Na serverech Summeroflove.cz, Techno.cz a Rave.cz od zítra najdete fotoreporty z příprav Summer Of Love, v rádiích Evropa2, Bonton, Zlatá Praha, R1, Express, Life, černá Hora, Kiss Hády a Orion pak od středy 14.8. až do soboty uslyšíte mnoho rozhovorú s hlavními hvězdami, stejně jako prúběžné informace o chystaném Summer Of Love festivalu.

SLEVA PRO LIDI Z POSTIŽENÝCH OBLASTÍ
Celý vývoj situace jsme sledovali v televizích a na internetu, víme, že situace v mnoha oblastech je velmi nepříjemná. Rádi bychom alespoň trochu pomohli těm, kteří jsou povodněmi zasaženi a nabízíme proto všem z těchto oblastí, kteří se prokáží občanským prúkazem nebo jízdenkou slevu vstupného na místě ve výši 100Kč, tedy z běžných 600 Kč na 500 Kč. Držíme všem palce, aby vody co nejdříve byly zase zpátky ve svých řekách, nikomu se nic nestalo a vše se brzy vrátilo do normálních kolejí.

POVODňOVÁ SITUACE:
Jižní, severní, západní, střední čechy a Praha v posledních dnech bojují se stoletou vodou a povodně postupně nabraly téměř katastrofických rozměrú. Podle nejnovějších informací je třeba i Roxy po strop pod vodou…
Východní a část středních čech, jižní i severní Morava jsou ale v úplném v pořádku a žádné povodně se zde nevyskytují. Pouze v pondělí a v úterý v těchto oblastech pršelo, ovšem bez nějakých vážnějších následkú. Tok Labe je zcela v normálu, voda ani výrazněji nestoupá a podle informací z Povodí Labe zde ani povodně nehrozí.

Povodňová situace, která postihla jižní čechy, celé Povltaví včetně Hlavního města Prahy a severního toku řeky Labe, nijak nekomplikuje přípravy jednoho z největších tuzemských festivalú elektronické taneční hudby Summer Of Love 02, který proběhne v sobotu 17. srpna v Pardubicích. Dle zpráv českého hydrometeorologického ústavu se situace nad českou republikou postupně stabilizuje, na mnohých místech země už vúbec neprší. Co je nejdúležitější, přívalové deště a záplavy se pardubicku a královohradecku úplně vyhly. Pořadatel festivalu časopis Bassline zaručuje konání festivalu Summer Of Love 02 v nezměněné avizované formě, tedy v sobotu 17. srpna na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Brány Dostihového závodiště se otevřou přesně úderem dvanácté. První tóny zazní přesně ve 13. hodin, když na hlavním pódiu Elektronik Basslines roztočí desky moravský DJ Orbith. Organizačně – produkční činnost postupuje rovněž dle plánu a rozhodně není ničím narušena. PředpověĎ počasí pro nadcházející víkend jednoznačně mluví ve prospěch zdárného prúběhu letošního a velmi očekaváného Summer Of Love 02. V pátek 16. srpna čekáme polojasno s občasnými přeháňkami na Moravě a severovýchodu republiky, sobota má být podobná s teplotami mezi 23 až 27 stupni Celsia. Noční teploty dosáhnou maximálně 20°C.

JAK JE SUMMER OF LOVE PřIPRAVENO KDYBY PRŠELO?
Letošní šestý ročník Summer Of Love 2002 Semetx open air electronic festivalu je připravován od počátku tak, aby v případě deště zústal prúběh festivalu zachován.
Kžadé jednotlivé pódium je zastřešeno grand supportem nebo je ve stanu, v případě potřeby jsou k dispozici přízemí tribun závodiště. Nad hlavním pódiem je support 28×14 metrú pro cca 2500 lidí, C.Lounge je celé ve velkém stanu pro cca 1500 lidí, Techno.cz stage je zakryto supportem 12×10 metrú pro cca 1000 lidí a Rave.cz jungle stage je zakryto supportem o rozměrech 8×10 metrú pro cca 700 lidí. Kapacita přízemních prostor tribun je kolem 4000 lidí.
Po technické stránce celou stavbu a provedení pódií připravuje profesionální firma Prodance, která je dostatečnou zárukou naprosté bezpečnosti návštěvníkú. Kromě C.Lounge stage, které plně zajišuje agentura Wax, též plně profesionální firma, garantující perfektní a zcela bezpečné provedení i v případě deště či bouřky.
Počasí se na víkend podle předpovědí umoudří a určitě opadne i velká voda, pro všechny případy je ale Summer Of Love 2002 na všech úrovních zajištěno tak, aby pro návštěvníky bylo zcela bezpečnou a dokonale připravenou akcí, odpovídající šestiletým zkušenostem pořádající agentury.

Posíláme pozdrav všem, kteří díky povodním letos nebudou moci dorazit a těšíme se na všechny, kteří si po náročných dnech přijedou na letošní Summer Of Love odpočinout a prožít jeden z nejznámějších festivalú taneční hudby u nás.

A držte nám palce!

Za časopis Bassline, organizátora festivalu Summer Of Love
Aleš Bleha

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*