Stereodrome, 29.8.2003, club Terminal Bratislava

Zabáva Vás budú tí najlepší slovenský DJji a pozvanie prijali aj hostia z Anglicka a Poľska. Pripravené sú dva tenečné parkety. Na hlavnom sa bude hra tvrdšia zmes tanečnej hudby – techno. Na druhom tanečnom parkete si prídu na svoje vyznávači mekších štýlov tanečnej hudby, predovšetkým deep house. Samozrejmosou na akciách poriadaných agentúrou Intertec je skvelá čajovňa a príjemné dekorácie, ktoré umocňujú zážitok z naplno prežitej tanečnej noci, plnej skvelej hudby, tanca a krásnych tiel.

Na hlavnom parkete ako hlavný hos vystúpi Marco Lenzi z Anglicka, ktorý je známy predovšetkým ako dobrý bavič, DJ s výbornou technikou a majiteľ značky MOLECULAR rec. Ako sám vraví: &quotNa Slovensko sa rád vraciam, sú tu skvelý ľudia, ktorý sa vedia bavi. A hlavne tu máte krásne baby.”
Z Polska si gramofónmi príde zatočit DJ Nukee Proff zastupovaný agentúrou Sentence, ktorej majiteľom je najúspešnejší polský DJ Angelo Mike. Pochádza z mesta Tarnow, kde organizuje pravidelné akcie pod hlavičkou &quotTwelve inches”.
Ako Ďaľší vystúpia BB Mike a Jadran z čiech, Dalo, Boss, Schimek a Dave.D.

Na houseovom parkete, o ktorý sa dramaturgicky postaral server Rave.sk Vás bude celú noc bavi slovenská houseová špička: Haberland, Glaubic, ShakerJ, Titan a Dee-M. Práve DJji Haberland a Glaubic patria medzi priekopníkov deep house na Slovensku. Patria medzi prvých slovenských houseových producentov, ktorý začali vydáva svoju produkciu na vlastnej značke Bechmark.
Na houseovom parkete Vám bude spríjemňova prostredie aj čajovňa.

Ku každej správnej party patrí aj správna after party. Tí čo ešte nebudú ma dos sa môžu ráno presunú do klubu Eden, kde bude pripravená after party. Bavi Vás budú DJji Dash a Mishek zo Žiliny.

Celá táto zábavka sa odohrá 29.8.2003 v bratislavskom clube Teminal. Začíname o 22:00 a koniec je naplánovaný na 07:00 hodinu rannú.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*