Šnekenhouse končí!

CLUBGROOVE 2003: END

Dne 10. června 2003 schválilo městské zastupitelstvo změnu obecně závazné vyhlášky o ochraně veřejného pořádku a čistoty na území města Kyjova.
Podle slov místostarosty Františka Kouřila &quotv provozovně šneckenhaus docházelo často k rušení nočního klidu během rave parties, občané této části si na to stěžovali a sepsali petici. Přes mnohá jednání se nepodařilo noční klid v uvedené lokalitě zajistit, a proto rada přistoupila k vypracování dodatku k vyhlášce.”

Ten ukládá provozovateli šneckenhausu ukončovat hudební produkci ve všední dny do desáté hodiny večer, ostatní dny do jedné hodiny ranní následujícího dne.
Jelikož změna vyhlášky vejde v platnost 25. června jsme nuceni zbylé akce, které měly proběhnout 5/7, 19/7 a 2/8, zrušit!!!
Je nám velice líto, že musíme zbylé tři akce zrušit, ale doposud jsme nenašli žádný jiný vhodný prostor, kde by tyto akce mohly proběhnout :o(
V závislosti na změně majitele tohoto objektu nedokážeme nyní říct, jestli se zde budou někdy v budoucnu smět nějaké parties konat :o(

Z těchto dúvodu proběhne v sobotu 21. června v Kyjovském šneckenhaus clubu poslední techno party, na které zahrají MISS RENNY, DIOR, LUIS a resident tohoto clubu LINER. Tato party bude začínat ve 22h a skončí v 6 ráno.

Věřím, že najdeme nějaký náhradní prostor a budeme smět v našich akcičkách nadále pokračovat!

Jožka/sound44

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*